امروز ۱۹ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » رشوه‌خواری استات‌اویل و قرارداد ننگین کرسنت؛ محصول مدیریت زنگنه
کد خبر : 16717
تاریخ انتشار : ۴ شهریور ۱۳۹۴در ۶:۱۳ ب.ظ

رشوه‌خواری استات‌اویل و قرارداد ننگین کرسنت؛ محصول مدیریت زنگنه

ابراز تأسف برای رئیس بنیاد مستضعفان به خاطر برکناری کاشف نفت خزر/ نماینده مردم اهواز خطاب به زنگنه گفت: محصول ۸ سال مدیریت شما در صنعت نفت رشوه‌خواری استات‌اویل، فاجعه عملکرد توتال در پارس جنوبی و قرارداد ننگین کرسنت است.
ماینده مردم اهواز خطاب به زنگنه گفت: محصول ۸ سال مدیریت شما در صنعت نفت رشوه‌خواری استات‌اویل، فاجعه عملکرد توتال در پارس جنوبی و قرارداد ننگین کرسنت است.
رشوه‌خواری استات‌اویل و قرارداد ننگین کرسنت، محصول مدیریت آقای زنگنه است/ ابراز تأسف به خاطر برکناری کاشف نفت خزر
به گزارش بولتن نیوز به نقل از فارس، سید شکر خدا موسوی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه 4 شهریور) در صحن علنی در تذکری شفاهی گفت: همکاران عزیز امروز با خاطری اندوهگین و ناامید از آینده بخش مهم و کلیدی صنعت نفت، تذکر مهم به وزیر می‌دهم.
*ابراز تأسف برای رئیس بنیاد مستضعفان به خاطر برکناری کاشف نفت خزر
موسوی با ابراز تأسف برای رئیس بنیاد مستضعفان که باید نماد و الگوی انقلابی بودن و در خط رهبری بودن باشند گفت: وی متأسفانه به خواسته این وزیر غیرانقلابی در برکناری کاشف نفت خزر تن داد.
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی خطاب به زنگنه اظهار داشت: آقای زنگنه شما بیش از 100 نفر از نیروهای انقلابی و مدیران تحصیلکرده دانشکده نفت را که عمدتا سوابق ممتاز مدیریتی داشتند بخاطر اینکه در دولت قبل بودند اخراج کردید؛‌ آقای زنگنه آیندگان حتما ما را نخواهند بخشید که شما را با بند کرسنتی‌ات و حلقه مدیران دو پاسپورتی‌ات و خیانتی‌هایی که به مملکت ایران کردید به وزارت رسانیدیم؛‌ بعید می‌دانم شما جز به داشتن شناسنامه ایرانی دیگر علاقه و عرق و تعصبی به ایران اسلامی داشته باشید.
*پیغام زنگنه برای کسانی که در هشت سال گذشته از وی سراغ نگرفته بودند
وی ادامه داد: ما امروز در صنعت استراتژیکی نفت و گاز با فاجعه مدیریتی تک صدایی مواجهیم؛ فردی که در سال 76 و بدون حتی یک روز سابقه علمی و مدیریتی در صنعت نفت از سر اعتماد وکلای ملت ردای وزارت نفت را پوشید و در سال 92 مجدداً بر صندلی مدیریت این صنعت نشست در همان ابتدای وزارتش پیام داد همه آنهایی که در 8 سال خانه نشینی سراغی از من نگرفتند برای رفتن از مجموعه آماده شوند؛ با این همه عقده و کینه چه فجایعی که در صنعت نفت به بار نیامد.
*رشوه‌خواران کرسنت در مسئولیت‌های وزارت نفت جولان می‌دهند
موسوی گفت: آقای زنگنه 8 سال مدیریت شما در صنعت نفت محصولش شد رشوه‌خواری استات اویل و فاجعه عملکرد توتال در پارس جنوبی که عمداً بخش ایرانی را کمتر از بخش قطری توسعه داد و قرار داد ننگین کرسنت که فهرست بلند بالای رشوه‌خواران و مفسدان این قرارداد، الان در مسئولیت‌های وزارت نفت جولان می‌دهند و در حال معامله‌های میلیاردی به نفع خود و خانواده‌هایشان هستند.
وی خطاب به وزیر نفت ادامه داد: کی می‌خواهید از قلع و قمع نیروهای مؤمن و متدین وزرات نفت دست‌بردارید؟ شما تا الان هم مشمول رحمت و رأفت نظام اسلامی شده‌اید.
*آقای زنگنه! شما چه دشمنی با مدیران لایق و انقلابی وزارت نفت دارید؟
عضو فراکسیون نفت و گاز مجلس گفت: آقای زنگنه شما چه دشمنی با مدیران لایق و انقلابی وزارت نفت دارید که پاکسازی آنان را با روشهایی از جمله فشار آوردن و تهمت زدن به سازمان‌ها و سهام‌داران آنها انجام می‌دهید؟ آقای وزیر چرا به رئیس بنیاد مستضعفان فشار آوردید که تنها کاشف نفت در دریای خزر را و فنی‌ترین مدیر نفتی ایران یعنی مهندس خادمی مدیر عامل شرکت حفاری شمال را برکنار کند؟

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب