امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » رد و عدم احراز صلاحیت‌های حوزه انتخاباتی تربت جام علت، سیاسی، جناحی و مذهبی نداشته است
کد خبر : 20427
تاریخ انتشار : ۱۱ بهمن ۱۳۹۴در ۱۱:۲۰ ق.ظ

رد و عدم احراز صلاحیت‌های حوزه انتخاباتی تربت جام علت، سیاسی، جناحی و مذهبی نداشته است

فرماندارتربت جام گفت: به‌هیچ‌عنوان درحوزه انتخاباتی تربت جام رد صلاحیت‌ها و عدم احراز صلاحیت‌های داوطلبین علت سیاسی، جناحی یا مذهبی نداشته است.
فرماندارتربت جام

به گزارش جام روز؛ علی رستمی، فرماندار شهرستان تربت‌جام در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اهمیت دو انتخابات مهم پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: در حوزه انتخابیه شهرستان‌های تربت‌جام، تایباد و باخرز تعداد ۵۵ نفر به‌عنوان داوطلبین انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کردند که بعد از مشهد بیشترین آمار ثبت‌نام کنندگان در استان خراسان رضوی سهم این حوزه بود.

وی ادامه داد: در حال حاضر 32 نفر برای نمایندگی انتخابات مجلس باقی‌مانده است و به‌احتمال‌قوی، تعداد دیگری به این جمع اضافه خواهند شد.

رستمی با تأکید بر برگزاری پرشور و حضور همگانی مردم در این دو انتخابات مهم گفت: در حوزه تربت‌جام، تایباد و باخرز ۲۶۷ صندوق اخذ رأی پیش‌بینی‌شده است و قریب به ۶ هزار نفر برای برگزاری انتخابات، اعم از اجرایی، نظارتی، بازرسی و حفاظتی تعیین‌شده‌اند که در این حوزه طبق آمار رسمی، تعداد ۲۸۰ هزار نفر رأی‌دهنده داریم که از این تعداد ۱۷ هزار نفر رأی اولی هستند.

فرماندار تربت‌جام به آمار شهرستان تربت‌جام اشاره کرد و گفت: تنها در شهرستان تربت‌جام، تعداد ۱۵۷ صندوق اخذ رأی برای ۱۷۰ هزار و ۴۰۰ نفر واجد شرایط رأی دادن داریم که از این تعداد ۱۰ هزار و ۴۰۰ نفر آن رأی اولی هستند.

مسئول برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت‌جام، تایباد و باخرز با اشاره به رد یا عدم احراز صلاحیت‌ها گفت: به‌هیچ‌عنوان در این حوزه رد صلاحیت‌ها و عدم احراز صلاحیت‌های داوطلبین علت سیاسی، جناحی یا مذهبی نداشته است و در بین داوطلبین تأییدشده همه طیف‌های سیاسی و جناحی و مذهبی حضور دارند و در رد یا عدم احراز صلاحیت‌ها هم همه طیف‌ها هستند.

رستمی تأکید کرد: اگر تعداد کاندیداهای تأییدشده به همین وضعیت بمانند، بازهم انتخابات در حوزه تربت‌جام، تایباد و باخرز رقابتی است و تمام سلایق سیاسی، جناحی و مذهبی حضور دارند.

فرماندار شهرستان در پایان تأکید کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی تمام امکانات پشتیبانی و پرسنلی خود را برای برگزاری انتخابات آماده و از هرگونه جانب‌داری از کاندیدای خاص پرهیز نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب