امروز ۲۳ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار تربت جام , با شهدا » راه امام حسین(ع) و شهدا با مدل زینبی و ابوالفضلی ادامه دارد
کد خبر : 30246
تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۳۹۵در ۸:۳۶ ق.ظ

راه امام حسین(ع) و شهدا با مدل زینبی و ابوالفضلی ادامه دارد

امام جمعه تربت جام گفت: راه امام حسین علیه السلام و شهدا با مدل زینبی و حضرت ام البنین مادر علمدار کربلا با افتخار و عزت ادامه دارد.

به گزارش جام روز، حجت السلام جواد طاهری امام جمعه تربت جام امروز با گرامیداشت ۲۲ اسفند سالروز تاسیس نهاد مقدس بنیاد شهید و روز شهدا در همایش تجلیل از خانواده شهدا و یاد بود ۶۳۰ شهید این شهرستان گفت: راه امام حسین علیه السلام و شهدا با مدل زینبی و حضرت ام البنین مادر علمدار کربلا با افتخار و عزت ادامه دارد.

حجت السلام طاهری افزود: شهدا به ما یاد دادند که اگر دین خدا در خطر باشد باید جان خود را فدا کرد و پر رنگ کردن خط و مسیر شهدا برای ادامه راه اسلام و خدا می باشد.

وی تصریح کرد: فرهنگ و راه شهیدان حمایت از ولایت فقیه و اسلام است و خانواده شهدا با فدا کردن پاره تن خود سندهای گویا در مقابل ظلم مستکبرین و صدامیان هستند.

در ادامه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تشریح تاریخچه تاسیس بنیاد شهید گفت: مهمترین ماموریت بنیاد شهید و امور ایثارگران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

مهدوی افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران تربت جام دارای ۶۳۰  پرونده شهید ،هزار و ۳۰۰ جانباز و ۱۰۰ آزاد ه با جمعیت شش هزار و۵۰۰ نفر منسوبین و تحت تکفل می باشد.

در پایان مراسم با اهدای لوح شپاس از خانواده های شهدا تقدیر شد.

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب