امروز ۲۵ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار تربت جام » رئیس اداره سلامت دهان و دندان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي از شهرستان تربت جام بازدید کرد
کد خبر : 28263
تاریخ انتشار : ۱۷ آبان ۱۳۹۵در ۸:۰۰ ق.ظ

رئیس اداره سلامت دهان و دندان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي از شهرستان تربت جام بازدید کرد

در بازدید رئیس اداره سلامت دهان و دندان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي از شهرستان تربت جام نسبت به رفع مشکلات این شهرستان قول مساعدت داد.

به گزارش جام روز، امروز 16 آبان صمدزاده  رئیس اداره سلامت دهان و دندان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي که همراه وزیر بهداشت برای شرکت در جشن تکمیل نظام شبکه کشور به مشهد آمده بودند از تربت جام بازدید کرد.

وی در جلسه کارگروهی که در دفتر ریاست دانشکده علوم پزشکی برگزار شد گفت: از زحمات شما نیروهای تلاش کننده در طرح تحول سلامت دهان و دندان کمال تقدیر و تشکر را داریم.

صمدزاده تصریح کرد: در جهت افزایش توانمندی دانشکده علوم پزشکی تربت جام مشکلات این شهرستان را پیگیری و نسبت به رفع آن قول مساعدت داد.

رئیس اداره سلامت دهان و دندان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در این سفر با بازدید از مراکز بهداشت روستای کاریزنو، شهر نصرآباد، مرکز بهداشت 4 شهری تربت جام و کانکس سیار دندانپزشکی که در حال حاضر جهت ارائه خدمات وارنیش به دانش آموزان مستقر بود بازدید کرده و از نزدیک از امکانات و تجهیزات این کانکس دیدن به عمل آورد.

لازم به ذکر است در طرح تحول سلامت واحد بهداشت دهان و دندان دانشکده علوم پزشکی تربت جام اقدامات زیر صورت گرفته است.

1- اجرای طرح وارنیش فلوراید تمامی مدارس ابتدایی و کودکان زیر 6 سال شهرستان تربت جام

2- آموزش کلیه کاردانان، مراقبین سلامت، بهورزان و مسئولین مدارس تحت پوشش دانشکده در زمینه پیشگیری از پوسیدگی و بیماریهای دهان و دندان

3- راه اندازی کانکس دندانپزشکی سیار و اعزام نیرو به مناطق محروم و همچنین مدارس سطح شهرستان تربت جام جهت ارائه خدمات

4- باز سازی و نوسازی تمامی واحدهای فعال دندانپزشکی در مراکز بهداشت

5- افزایش چندین برابری ارائه خدمات رایگان و یا با تعرفه دولتی جهت گروه هدف و عموم مردم

6- افزایش ارائه خدمات پیشگیری کننده از پوسیدگی جهت گروه هدف و عموم

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب