امروز ۱۸ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » دیپلماسی تهاجمی بهترین راه برای مقابله با استکبار جهانی است
کد خبر : 24742
تاریخ انتشار : ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۲:۳۰ ب.ظ

دیپلماسی تهاجمی بهترین راه برای مقابله با استکبار جهانی است

امام جمعه شهرستان تربت جام در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: مسئولین باید محکم در مقابل یاوه گویی های دشمن بایستند و دیپلماسی ما باید دیپلماسی تهاجمی بر علیه این زیاده خواهی های استکبار جهانی باشد.

به گزارش جام روز، حجت الاسلام سید علی موسوی فر امام جمعه شهرستان تربت جام در خطبه های این هفته نماز جمعه که در محل مصلی الغدیر برگزار شد با تبریک میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان گفت: اسلام درباره جوان و تاثیر پذیری آن بر حفظ و تربیت نسل جوان تاکید فروان دارد.

حجت الاسلام موسوی فر در ادامه باشاره به لزوم کنترل شبکه های اجتماعی افزود: همانطوریکه نسل جوان در گرایش به طرف حق بر بزرگسالان سبقت می گیرند در گرایش به طرف باطل هم بعضا گرایش پیدا می کنند و مسئولین وزارت ارتباطات باید مسائل جناحی را کنار بگذارند و نسبت به کنترل محتوای شبکه های اجتماعی فکر اساسی بکنند.

خطیب جمعه تربت جام با اشاره به نگرانی مقام معظم رهبری و هشدار به وزارت ارتباطات خاطرنشان کرد: آقای وزیر باید این هشدار را جدی بگیرد و این سیل تخریب گر محتوای غیر اخلاقی و ضد دینی اینترنت و شبکه های اجتماعی را مهار کنند.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی و در راس آن آمریکا به دنبال تسخیر رفتار ملت ایران است تصریح کرد: توسعه و تبلیغ فضای غیر اخلاقی از اهداف مسلم استکبار جهانی است و انحراف نسل جوان یکی از بهترین راه ها برای تسخیر افکار و انحراف از اصول انقلاب اسلامی  است.

حجت اسلام موسوی فر با اشاره به اینکه آمریکا هر روز غلط های اضافی و حرف های بزرگتر از خود می زند بیان داشت: دولت اسلامی در مقابل دزدی آشکار آمریکا در مصادره اموال ایران به بهانه های واهی محکم بایستند و اگر مردم احساس کنند مسئولین مصالح ملی و دینی را در نظر دارند همانند گذشته پشت سر مسئولین خواهند بود.

امام جمعه شهرستان تربت جام با اشاره به طرح جلوگیری مانور نظامی ایران در خلیج فارس تاکید کرد: آمریکایی ها این حرکات مسئولین و رزمایش های ما را رصد می کنند، مسئولین باید محکم در مقابل این یاوه گویی ها پشت سر مقام معظم رهبری بایستند و دیپلماسی ما باید دیپلماسی تهاجمی بر علیه این زیاده خواهی های استکبار جهانی باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب