امروز ۲۶ دی ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » دولت مردان مرزنشینان و مستضعفین را بیشتر حمایت و در اولویت قرار دهد
کد خبر : 34429
تاریخ انتشار : ۲۴ دی ۱۳۹۶در ۷:۵۱ ق.ظ

دولت مردان مرزنشینان و مستضعفین را بیشتر حمایت و در اولویت قرار دهد

امام جمعه اهل سنت بخش سمیع آباد تربت جام گفت: دولت مردان به روستائیان و محرومین رسیدگی بیشتری داشته باشند که آنها سینه هایشان سپر دفاع از کشور و میهن است.

مولوی امان الله برزگر امام جمعه اهل سنت بخش سمیع آباد تربت جام در گفتگو با خبرنگار جام روز با اشاره به شاخصه مدیریت در نگاه اسلام گفت: مدیران باید همیشه نظرشان به مردم مثبت و خدمتگذار همانند امام خمینی (ره) رهبر انقلاب که می گفتند:«به دستان کارگران بوسه می زنم» باشند و به محرومین و مستضعفین جامعه بیش از دیگران رسیدگی کنند که این پا برهنگان بودند که انقلاب را بیمه و در هشت سال دفاع مقدس حاضر شدند.

مولوی برزگر ادامه داد: دولت مردان به روستائیان و محرومین رسیدگی بیشتری داشته باشند که آنها سینه هایشان سپر دفاع از کشور و میهن است.

وی با اشاره به مسیر امید بخش انقلاب اسلامی افزود: انقلابی که مردم با زحمت و ریختن خون با سینه ها سپر شده در هشت سال دفاع مقدس با دفاع جانانه ملت حفظ شد می تواند با توجه به منویات مقام معظم رهبری که بعد از امام خمینی(ره) طلایه دار وحدت در جهان اسلام هستندبا خدمت رسانی به قشرهای ضعیف مسیر را ادامه دهد.

امام جمعه اهل سنت سمیع آباد با اشاره به ظرفیت ها و امکانات کشور تصریح کرد: امروز در کشور همه چیز فراهم است و با توجه به منابع خدادادی نفت، گاز و دیگر  نعمت های الهی چرا باید کمبودها باشد تا مردم معترض شوند و عده ای بیایند از اعتراض مردم سو آستفاده و افرادی را به قتل واموال مردم از بین برود.

مولوی برزگز با اشاره به مشکلات اقتصادی بیان داشت: فقر و فلاکت در دیگاه اسلام به حدی مضمون است که پیامبر می گوید: «فقر نزدیک است که مردم را به کفر بر گرداند» و در منطقه تربت جام در چند سال اخیر به دلیل کاهش بارندگی کسب کار نیست و رونق آن کم شده است.

وی با استناد با آیات قرآن و سیره اهل بیت پیامبر خاطرنشان کرد: در قرآن و احادیث آماده که حاکمان جامعه پدران امت هستند و باید به مردم خدمت کنند و بدانند که در روز قیامت مورد سوال خواهند بود.

امام جمعه سمیع آباد یاد آور شد: در روز قیامت به مسئولین می گویند بایستید که شما بر مردم حاکم بودید و پاسخ دهید در خصوص رعیت چه کردید اگر مسئولان عادل و خدمت گذار باشند زیر سایه عرش الهی قرار می گیرند.

مولوی برزگر با بیان تفاوت های انتقاد و اغتشاش عنوان کرد: انتقاد حق مسلم افراد جامعه است که باید به مسئولین گفته شود و مدیران باید برای رفع مشکلات تلاش کنند و بدانیم اعتراض با اغتشاش متفاوت است.

وی ادامه داد: مسئولین به اعتراض مردم  گوش کنند نه اینکه هر چه آنها اعتراض کردند گوش نکرده و به صدای پا برهنگان توجه نکنند بلکه باید صدای مردم و مظلومین را شنیده و ببینند در دل آنها چیست؟

امام جمعه اهل سنت سمیع آباد با اشاره به برنامه های دشمن برای انقلاب اسلامی ابراز داشت: دشمنان اسلام که در لباس معترضین حرف مردم را به حاشیه کشیدن هدف اصلی آنها براندازی حکومت بود که این آشوب ها از نظر مردم و علماء محکوم است.

انتهای پیام/

 

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب