امروز ۲۱ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار ایران و جهان , خواندنی‌ها » دوست دارم روحانی بیاید…
کد خبر : 24860
تاریخ انتشار : ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۶:۲۲ ب.ظ

دوست دارم روحانی بیاید…

دوست دارم روحانی بیاید، اینبار نه درباره ادامه راه دولت خاتمی در دولت خودش، بلکه درباره راه های نا امن استان من حرف بزند و بگوید که چرا راه آهن هنوز هم به ارومیه نرسیده است و چرا مردم آذربایجان هر روز در جاده های باریک جان می دهند؟

به گزارش جام روز؛ به نقل از اروم نیوز، دوست دارم روحانی بیاید، اما نه با سلام به خاتمی، هاشمی یا کروبی. دوست دارم اینبار که او می آید به مردمی سلام دهد که به نان شبشان محتاج نباشند.

دوست دارم روحانی بیاید، اینبار مثل سال 92، نه درباره رفع حصر بلکه درباره برجام و خروجی برجام اینطور باتعصب صحبت کند.
دوست دارم روحانی بیاید، دوست دارم او بیاید و درباره قول هایی که درباره اصل 15 قانون اساسی داده بود برای مردم شهری که سه سال است او را ندیده اند صحبت کند.
دوست دارم دارم روحانی بیاید، بیاید تا بی شناسنامه های بی هویت(منتقدان) از او درباره وعده دانشگاه آزاد و انتقادات آزادانه سئوال کنند.
دوست دارم روحانی بیاید، اینبار برای تخریب ها علیه هاشمی دلواپسی نکند، بلکه دلواپس کشاورزانی باشد که ماه ها با حاصل دسترنج خود در سردخانه ها سرگردانند و تحقیر می شوند.
دوست دارم روحانی بیاید، روحانی بیاید و بگوید که سرانجام برجام چه شد؟ بعد از بتن ریزی تاسیسات هسته ای در برابر اشک و آه دانشمندانمان، آمریکایی ها چطور به تعهداتشان عمل کردند؟.
دوست دارم روحانی بیاید، اینبار نه درباره ادامه راه دولت خاتمی در دولت خودش، بلکه درباره راه های نا امن استان من حرف بزند و بگوید که چرا راه آهن هنوز هم به ارومیه نرسیده است و چرا مردم آذربایجان هر روز در جاده های باریک جان می دهند؟
دوست دارم روحانی بیاید تا از اون بابت عمل به قولش درباره دریاچه تشکر کنم. شاید او هم از خدا تشکر کند…
دوست دارم روحانی بیاید و برایم از رتبه 29 ام سلامت بگوید، از اینکه چرا در این 3 سال آذربایجان غربی ما 26ام، 27 ام یا حداقل 28 ام نشد.
دوست دارم او بیاید، نه از مبارزه با افرطی های سیاسی، بلکه از مبارزه با بی سوادی استان من حرف بزند و بگوید که چرا هنوز ما 28ام هستیم.
دوست دارم روحانی بیاید، بیاید تا بدون هیچ برنامه ریزی و تشکیلات خاصی ببیند که مردم استانی که رای اولشان را به او دادند، چقدر از عملکردش راضی هستند.
دوست دارم روحانی بیاید، اینبار نه درباره مظلومیت هاشمی، بلکه درباره مظلومیت چند هزار جوان بیکار تحصیل کرده شهر من حرف بزند.
دوست دارم روحانی بیاید و از ادامه تعطیلی صدها واحد تولیدی استانم بخاطر عدم حمایت های دولت صحبت کند.
دوست دارم رئیس جمهور بیاید، رئیس جمهور -مردم- بیاید.برای مردم بیاید.
رها آزاده

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب