امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » دهه فجر بهترین فرصت برای نشان دادن وحدت شیعه و سنی به جهانیان است
کد خبر : 20079
تاریخ انتشار : ۲۱ دی ۱۳۹۴در ۲:۳۹ ب.ظ

دهه فجر بهترین فرصت برای نشان دادن وحدت شیعه و سنی به جهانیان است

امام جمعه اهل سنت تربت جام گفت: دهه فجر به لحاظ مکانی و زمانی بهترین فرصت برای نشان دادن وحدت انسجام و یکپارچگی شیعه و سنی با محوریت مقام معظم رهبری به جهان است.
امام جمعه اهل سنت تربت جام مولوی شرف الدین

به گزارش جام روز؛ مولوی شرف‌الدین جامی الا حمدی، امام‌جمعه اهل سنت تربت‌جام درگفتگو با جام روز با اشاره به شرکت مؤثر و با بصیرت مردم در جشن‌های دهه فجر و 22 بهمن گفت: قشرهای مختلف مردم با وحدت و همدلی و انسجام در جشن‌های فجر مخصوصاً راهپیمایی 22 بهمن عاشقانه شرکت کنند تا یک‌بار دیگر فتنه‌های دشمنان قسم‌خورده اسلام و انقلاب که برای تفرقه بین شیعه و سنی تلاش می‌کنند در نطفه خفه شود.

مولوی جامی الا حمدی افزود: دهه فجر به لحاظ مکانی و زمانی بهترین فرصت برای نشان دادن وحدت انسجام و یکپارچگی شیعه و سنی با محوریت مقام معظم رهبری به جهان است.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در هفتم اسفندماه تصریح کرد: همه باید مواظب نفوذی‌ها باشیم و نگذاریم آنان وارد این دو مجلس شوند، همگان وظیفه‌داریم افراد اصلح و دلسوز نظام، ولایت، انقلاب و ملت را انتخاب کنیم.

مولوی جامی الاحمدی با تشریح فتنه‌های دشمنان خاطرنشان کرد: افراط‌گری‌ها درصحنه بین‌المللی دشمنان ایران را مشخص کرده است؛ فتنه‌هایی که به دست افراطیون مسلمان نما در جهان اسلام برای مسلمانان اتفاق می‌افتد باعث شادی آمریکا، اسرائیل و افراطیون می‌شود.

امام‌جمعه اهل سنت تربت جام تأکید کرد: چاهی که دشمنان ایران و اسلام حفر کردند خودشان درآن فرو خواهند رفت و ملت قهرمان ایران با اتحاد، انسجام، وحدت و بصیرت برکفر جهانی و دشمنان خود پیروز و موفق خواهند شد.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب