امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام , اخبار ورزشی شهرستان , ورزشی » دعوت رئیس اداره ورزش و جوانان از جامعه ورزش تربت جام به شرکت در راهپیمایی روز قدس
کد خبر : 14811
تاریخ انتشار : ۱۶ تیر ۱۳۹۴در ۹:۱۳ ق.ظ

دعوت رئیس اداره ورزش و جوانان از جامعه ورزش تربت جام به شرکت در راهپیمایی روز قدس

رئیس اداره ورزش و جوانان تربت جام : جامعه ورزش شهرستان را به حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد

به گزارش جام روز رئیس اداره ورزش و جوانان تربت جام با اشاره به راهپیمایی روز قدس، ضمن دعوت از مردم و جامعه ورزش شهرستان برای حضوری پرشور و با شکوه به راهپیمایی روز قدس، گفت: همواره حضور مردم در راهپیمایی روز قدس به عنوان نمادی در حمایت و دفاع از مردم مظلوم فلسطین شناخته می‌شود.
مجید گوهری اظهارداشت: روز قدس و مسئله فلسطین با آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران گره خورده است.وی با بیان این‌که حضور مردم در راهپیمایی روز قدس بیانگر اصرار بر حقانیت مردم مظلوم فلسطین و این مکان مقدس است، افزود: هر زمان انسجام، وحدت، یکپارچگی و همدلی بین آحاد مردم وجود داشته، نتیجه مطلوبی حاصل شده است.
روز جهانی قدس در جمهوری اسلامی به عنوان نماد رویکرد انقلابی مردم ایران در مقابل رژیم صهیونیستی محسوب می‌شود که با تدبیر امام خمینی (ره) در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان هر سال برگزار می‌شود. بدون شک برگزاری راهپیمایی روز قدس که در کشورهای مختلف اسلامی برگزار می‌شود قطعا بزرگترین کابوس رژیم نامشروع صهیونیستی و استعمارگران می‌باشد.
با توجه به شرایط حاکم بر خاورمیانه و دنیای اسلامی روز جهانی قدس امسال از حساسیت‌های متفاوتی برخوردار شده است. تروریست‌های تکفیری داعش که در بستر اختلافات شیعه و سنی و با انحراف موج بیداری اسلامی ایجاد شده است مسلمانان را در عراق، سوریه، مصر، لیبی، تونس و الجزایر سلاخی می‌کنند.
عملکرد تروریست‌های تکفیری نشان می‌دهد که داعش در پس پرده رژیم صهیونیستی با همراهی رژیم سعودی به شدت نیازمند اختلافات شیعه و سنی هستند لذا روز قدس فرصتی است که در آن امت واحده اسلامی در کنار یکدیگر در مقابل اشغالگران قدس شریف صف‌آرایی می‌کنند.
سید بهنام حسینی زهرائی

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب