امروز ۱۹ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » دشمن دنبال نفوذ در ارکان نظام و افکار عمومي است/بسيج سنگر توکل به خدا و توسل به ائمه است/فرهنگ و تفکر بسيجي باعث انسجام ملي و امنيت شده است
کد خبر : 28649
تاریخ انتشار : ۵ آذر ۱۳۹۵در ۲:۱۲ ب.ظ

دشمن دنبال نفوذ در ارکان نظام و افکار عمومي است/بسيج سنگر توکل به خدا و توسل به ائمه است/فرهنگ و تفکر بسيجي باعث انسجام ملي و امنيت شده است

جانشين سپاه امام رضا(ع) در قرارگاه امنيتي شهيد برونسي بيان داشت:فرهنگ و تفکر بسيجي باعث انسجام ملي و برقراري امنيت درحوادث مختلف شده و دشمن بعد از جنگ هاي نيابتي، تحريم اقتصادي و جنگ نرم به دنبال گرفتن ايمان و تقواي مردم و نفوذ در ارکان نظام و افکار عمومي است.

به گزارش جام روز، همزمان با پنج آذر سالروز تشکيل ارتش بيست ميليوني به فرمان امام نمايش اقتدار صلابت و قدرت بيش از پنج هزار بسيجي شيعه و اهل سنت تربت جام با حضور امامان جمعه و جماعات مسئولان اجرايي در محل مصلي الغدير شهرستان برگزار شد.

در این مراسم افراسيابي جانشين فرمانده سپاه خراسان در قرارگاه امنيتي شهيد برونسي با تسليت ايام سوگواري رحلت پيامبراکرم (ص) و دو فرزندش امام حسن و امام رضا(ع) و تبريک هفته بسيج با اشاره به تفکر بسيجي گفت: تفکر بسيج خدامحوري ، ولايت مداري دشمن شناسي و نفوذ ناپذيري است.

وی افزود: بسيج در مقابل فتنه ها و توطئه هاي متعدد دشمنان انقلاب و اسلام از ابتداي انقلابي مقاوم ايستاده و آنان را سرجايشان نشانده است.

افراسيابي تصريح کرد: امروز تفکر بسيجي در جنگ هاي نا برابر به کار مي رود و حزب الله لبنان و مقاومت در سوريه و عراق با تفکر بسيجي درمقابل رژيم صهيونيستي و دشمنان اسلام ايستاده است.

جانشين سپاه امام رضا(ع) در قرارگاه امنيتي شهيد برونسي بيان داشت: فرهنگ و تفکر بسيجي باعث انسجام ملي و برقراري امنيت درحوادث مختلف شده است؛ بسيج شجره طيبه اي است که افکار و اعمال او از قرآن و پيامبر اسلام سر مشق مي گيرد.

وی با اشاره به پروژه نفوذ دشمن گفت: دشمن بعد از جنگ هاي نيابتي تحريم اقتصادي و جنگ نرم به دنبال گرفتن ايمان و تقواي مردم  و نفوذ در ارکان نظام و افکار عمومي است.

افراسيابي ابراز داشت: نفوذ دشمن يعني تغيير در فکر، روش و منش افراد است و بجاي اينکه به ديگران کمک کنيم درمسير اشرافي گري دنيا پرستي و پست مقام وصل شويم دشمن دراين پروژه نفوذ تمام تلاش خود را به کار مي گيرد تا مسئولين، خواص و مردم درمقابل ولايت بايستد.

جانشين سپاه امام رضا(ع) درقرارگاه امنيتي شهيد برونسي تاکيد کرد: جايگزين فرهنگ نفوذ تفکر بسيجي و ولايي است که درکشور طنين انداز شده است که چشم جهان خواران را کور کرده است و هرکسي که به اين نظام پايبد باشد بسيجي است .

وي درپايان بيان داشت: دشمن تمام توان خود را به کار گرفته که ما را از خدا دور کند و مساجد و مصلي ها را خالي کند و براي مبارزه با دشمن بايد اين سنگر بسيج ديداري توکل به خدا و توسل به ائمه را درخود نهادينه کنيم.

انتهای پیام/

 

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب