امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام , خواندنی‌ها , مذهبی » دشمن برای بیرون آوردن نفس باید از ما اجازه بگیرد/طوفان شن یکی از مصدایق الهی شعار مرگ بر آمریکاست
کد خبر : 30579
تاریخ انتشار : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶در ۲:۴۹ ب.ظ

دشمن برای بیرون آوردن نفس باید از ما اجازه بگیرد/طوفان شن یکی از مصدایق الهی شعار مرگ بر آمریکاست

امام جمعه موقت تربت جام گفت: امروز هر دشمنی به ما حمله کند، برای بیرون آوردن نفسی که فرو برده، بایستی از ما اجازه بگیرد و گرفتاری آمریکایی ها طوفان شن طبس یکی از مصدایق کاربردی و الهی شعار مرگ بر آمریکاست.

به گزارش جام روز، علی پیرنیا امام جمعه موقت تربت جام در اولین روز ادریبهشت در مصلی الغدیر خود ونماز گزاران به تقوای الهی فراخواند و بیان داشت: سپاه با آزمایش موشک زیرسطحى جهان که با ۱۰۰ کیلومتر سرعت ۲۵ کیلومتر از نمونه آمریکایى آن سریع‏تر حرکت می کند، سکوت مرگبار را در حیطه نظامی جهان شاهد بودیم و امروز هر دشمنی به ما حمله کند، برای بیرون آوردن نفسی که فرو برده، بایستی از ما اجازه بگیرد.

وی با یادآوری شکست حمله نظامى آمریکا به ایران در طبس بر اثر توفان شن بعد از تسخیر لانه جاسوسی امریکا خاطر نشان کرد: آمریکا با هدف آزاد سازی جاسوسان با تجهیزات منحصر به فرد وارد خاک ایران شد که گرفتار طوفان شن شد که خودش یکی از مصدایق کاربردی و الهی شعار مرگ بر آمریکاست.

امام جمعه موقت تربت جام عنوان کرد: چون ثمره شعار مرگ بر آمریکا را به صورت مصداقی و نمونه خارجی دیده ایم، هیچگاه دست از دشمنی با آمریکا و شعار مرگ بر آمریکا بر نخواهیم داشت.              

حجت السلام پیرنیا با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با فرماندهان ارتش در ۲۹ فروردین اظهار داشت: مسئولان ترس خود را نباید پای مردم بگذارند را که دشمن چه آمریکا و چه بزرگ‏تر از آمریکا هیچ غلطى نمى‏توانند بکنند.

وی با اشاره به گشته شدن ۱۲۶ تن در دو شهر «فَوعه» و «کَفَریا» که ۸۰ نفر از آنها کودک بود گفت: تنها فرق این جنایت تکفیرها با دیگر جنایت هایشان نوع انجام آن بود که مردم را بعد ۴۸ ساعت گرسنگی به عنوان دادن غذا به ماشین های انفجاری نزدیک می کنند و آنان را در آتش زنده می سوزاند و از همه مهمتر سکوت مدعیان حقوق بشری است.

امام جمعه موقت تربت جام با اشاره  به فرمان حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل سپاه عنوان داشت: هیچ کسى گمان نمى‏ کرد که روزی سپاه علاوه بر پاسدارى از انقلاب و آرمان هایش گام در راه سازندگى کشور بگذارد.

حجت الاسلام پیرنیا با اشاره به تجربه سپاه در دوران جنگ و ساخت سازه های بزرگ ادامه داد: بعد از جنگ این نهاد پا در عرصه سازندگی کشور گذاشت که نتیجه اولیه آن که در توان هیچ دولتی نبود و توانست ۱۲۰۰ کیلومتر راه را بازسازی وتعمیر کند و با کارگیری ۱۱ هزار متخصص، بیش از ۷۰۰ پروژه مهم کشور را به سامان رساند

وی با تقدیر از نگاه قرارگاه سازندگی سپاه به مناطق محروم کشوریادآور شد: در مناطق صعب العبور که هیچ پیمان کاری وارد منطقه نمی شد تا به امروزتوانسته است ۱۲ هزار و ۹۰۵ پروژه را عملیاتی نماید و هم اکنون ۲۸۸ پژوه را در دست اقدام دارد.

امام جمعه موقت تربت جام با اشاره به دستاوردهای نظامی سپاه ابراز داشت: سپاه از وظیفه بازدارندگی دشمن غافل نمانده و با ساخت انواع موشک ها فوق مدرن و ضد موشک ها،ناوچه ها و ماشین آلات نظامی خود را آماده جوابگوئی هر تهدید کرده و جهان را در حیرت فرو برد.

وی افزود: برکت بعثت، فقط جنبه مسلمانی نداشت بلکه جهانی است و از همین جهت بعثت به اندازه خلقت خود انسان ارزش داشته و برترین و بزرگترین و پربرکت‏ترین روز سال است.

امام جمعه موقت تربت جام با اشاره به هدف بعث عنوان داشت: تبعیت از رسالت و پس از آن تبعیت از ولایت و امروز تبعیت از ولایت فقیه فطری بشر و تنها راه برون رفت معضلات جهانی است.

حجت الاسلام پیرنیا با اشاره به نگاه پیامبر به همه بشریت و احساس درک همه آنها تصریح کرد:بی دلیل نیست عده ای از دیگر ادیان فقط بخاطر مقام معظم رهبری مستبصر و به دین اسلام روی می آورند چون ایشان نگاه پیامبر گونه و نگاه بشری دارند.

وی ادمه داد: پیامبر اسلام با توجه به اینکه در جوانی به مال تجاره فراوان دست پیدا کرد اما همه را در راه خدا خرج کرد و  خداوند مزدش را مبعوث شدن برای نجات مردم قرار داد.

انتهای پیام

 

 

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب