امروز ۱۸ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » دستگیری پزشک قلابی در تربت جام
کد خبر : 24910
تاریخ انتشار : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۱:۴۶ ب.ظ

دستگیری پزشک قلابی در تربت جام

فرمانده انتظامی تربت جام از دستگیری پزشک قلابی که به بهانه انرژی‌ درمانی، طب سوزنی و تجویز داروهای تقلبی دو بیمار را فلج کرده بود خبر داد.

به گزارش جام روز، محمد یزدانی فرمانده انتظامی تربت جام در گفتگو با خبرنگار جام روز با اشاره به دستگیری پزشک قلابی گفت: در پی مراجعه  دو بیمار فلج شده به اداره آگاهی مبنی بر فعالیت یک پزشک قلابی در شهرستان بلافاصله با مجوز مقام قضایی وی دستگیر شد.

یزدانی افزود: این  دو بیمار در اظهارات خود با پلیس اعلام کردند بر اثر یک تصادف شدید گرفتار بیماری جسمی و روحی شدند و به پیشنهاد یکی از دوستان خود برای درمان به این پزشک قلابی مراجعه کردند.

وی اظهار داشت:  پس از بررسیهای پلیس مشخص شد دکتر قلابی در مقابل دریافت 10 میلیون تومان نه تنها حال بیماران رادرمان نکرده است بلکه هر بار با خوراندن داروهای دست‌ ساز و تزریق ده‌ها سوزن در بدن‌ بیماران باعث فلج شدن بیماران شده است.

فرماندهی انتظامی تربت جام خاطرنشان کرد:  پس ازشکایت بیماران، کارآگاهان علیرضا 37 ساله پزشک قلابی را دستگیر ودر بازرسی از منزل متهم مقدار زیادی کپسول‌های پر شده از خاکستر، تجهیزات تقلبی پزشکی و داروهای دست‌ساز تقلبی کشف کردند.

وی در پایان تصریح کرد: متهم در بازجویی‌ها اعتراف کرد فردی بی‌سواد بوده و با سوءاستفاده از ناآگاهی مردم، طبابت می‌کرده است.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب