امروز ۱۹ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » دستگیری مدیر کانال مستهجن در تربت جام
کد خبر : 31864
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۳۹۶در ۷:۵۰ ق.ظ

دستگیری مدیر کانال مستهجن در تربت جام

فرمانده انتظامی تربت جام گفت: کارشناسان پلیس فتا تربت جام در پی رصد و پایش فضای سایبری متوجه کانال تلگرامی حاوی تصاویر و فیلم های مستهجن شدند که مدیر این کانال غیر اخلاقی را با هماهنگی مقام قضایی دستگیر کردند.

محمد یزدانی فرمانده انتظامی تربت جام به خبرنگار جام روز گفت: کارشناسان پلیس فتا تربت جام در پی رصد و پایش فضای سایبری متوجه کانال تلگرامی حاوی تصاویر و فیلم های مستهجن شدند که پس از یک سری تحقیقات فنی مدیر این کانال غیر اخلاقی را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر کردند.

یزدانی افزود: متهم ۲۴ ساله به نام مصطفی که ساکن یکی از روستاهای شهرستان تربت جام می باشد در مواجهه با مستندات دیجیتالی کشف شده به بزه انتصابی اعتراف کرد.

وی ادامه داد: برای فضای مجازی مانند فضاهای حقیقی جرائمی تعریف شده است که در محاکم قضایی با این مجرمان برخورد جدی صورت می گیرد و در همین راستا متهم به دادسرا معرفی شد.

فرمانده انتظامی تربت جام تصریح کرد: کاربران فضای مجازی بایستی متوجه این موضوع باشند و از انجام کارهای که موجب تضییع حقوق دیگران و یاد جریحه دار شدن احساسات مردم می شود به شدت خودداری کنند.

یزدانی خاطر نشان کرد: فضای مجازی هماند فضای حقیقی دارای مجرمان می باشد برای اینکه بتوانیم فضای امن و اخلاقی داشته باشیم مردم در صورت مشاهده موارد مجرمانه از طریق سایت پلیس فتا مراتب را ارجاع دهند تا پیگیری شود.

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب