امروز ۱۹ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » درگیری خونین به قتل انجامید
کد خبر : 33763
تاریخ انتشار : ۱۴ مهر ۱۳۹۶در ۱۱:۲۵ ب.ظ

درگیری خونین به قتل انجامید

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از وقوع درگیری خونین در این شهرستان خبر داد و گفت: براثر این نزاع و درگیری یک نفر به قتل رسید.
به گزارش جام روز، فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از وقوع درگیری خونین در این شهرستان خبر داد و گفت: براثر این نزاع و درگیری یک نفر به قتل رسید.
سید مجتبی اشرفی اظهار داشت: این درگیری منجر به قتل، نیمه‌شب گذشته در یکی از منازل مسکونی منطقه آزادی شاهرود اتفاق افتاد.
وی با اشاره به اینکه این درگیری منجر به جرح نیمه‌شب گذشته در یک‌منزل مسکونی به وقوع پیوست از اعلام آن به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ شاهرود در ساعت ۱۰ دقیقه بامداد خبر داد و اضافه کرد: بلافاصله پس از اعلام وقوع این درگیری مأموران کلانتری ۱۱ آزادی شاهرود به محل وقوع آن اعزام شدند.
فرمانده انتظامی شاهرود با اشاره به جراحت فردی ۴۷ ساله در این درگیری خونین براثر ضربه چاقو از ناحیه پا عنوان کرد: این فرد براثر شدت خونریزی ناشی از ضربه چاقو، جان خود را ازدست‌داده است.
اشرفی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه این درگیری دارای بعد جنایی شد، بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان شاهرود به محل وقوع حادثه اعزام‌شده و بررسی ابعاد مختلف آن از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی آغاز شد.
به گفته وی، بازپرس ویژه قتل، درصحنه وقوع آن حاضرشده و پرونده قتل عمد برای این درگیری آغازشده است.
فرمانده انتظامی شاهرود با اشاره به اینکه پیگیری‌ها و تحقیقات پلیس و کارآگاهان آگاهی برای شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان وقوع این جنایت آغازشده است ابراز امیدواری کرد تا قاتل یا قاتلان به‌زودی شناسایی و دستگیرشده و انگیزه قتل نیز مشخص شود.
کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب