امروز ۳۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » دانشجوی مطالبه گر انقلابی است
کد خبر : 29763
تاریخ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۳۹۵در ۱۲:۲۸ ب.ظ

دانشجوی مطالبه گر انقلابی است

حجت الاسلام طاهری گفت: دانشجوی انقلابی به مبانی وارزشهای انقلاب اسلامی اعتقاد دارد و نسبت به مسئولان مطالبه گر است.

به گزارش جام روز، حجت الاسلام جواد طاهری امام جمعه تربت جام امروز در همایش تجلیل از جهادگران اردوهای جهادی هجرت ۳ که به همت بسیج دانشجویی در محل سالن اجتماعات آموزشکده سما برگزار شد با تجلیل از تلاشهای خالصانه دانشجویان بسیجی گفت: دانشجوی انقلابی به مبانی وارزشهای انقلاب اسلامی اعتقاد دارد و نسبت به مسئولان مطالبه گراست.

حجت الاسلام طاهری افزود: دانشجوی انقلابی هدف گیری مستمر بر آرمان ها دارد و پایبند به استقلال همه جانبه کشور است و نخواهد گذاشت حرف امام (ره)، شهیدان و رهبری روی زمین بماند.

وی تصریح کرد: دانشجوی انقلابی در برابر دشمن حساسیت دارد و با عدم اطاعت پذیری از دشمن راه خدا و جهاد را ادامه می دهد.

امام جمعه خاطرنشان کرد: نیروی انقلابی یعنی اینکه هیچ ترسی از دشمن به دل راه نمی دهد و ملت قهرمان ایران سیلی محکمی به آمریکا زده است.

حجت الاسلام طاهری تاکید کرد: دانشجوی انقلابی با حرکت جهادی به مناطق محروم می رود و توانمندی هایش را خالصانه در جهت کمک به محرومان جامعه و محرومیت زدایی ارائه می کند.

در ادامه این همایش مسئول بسیج دانشجویی گفت: اردوهای جهادی با شرکت دانشجویان انقلابی ، بسیجی و علاقه مند در عرصه های فرهنگی، کار آفرینی، اشتغال زایی، آموزش خانواده و کشاورزی در روستا اجرا می شود.

محسن پریشان با قدردانی از زحمات گروه های جهادی افزود: دانشجویان در طول ترم و فصل تابستان و تعطیلات نوروزی برای کمک رسانی و یاری محرومان جامعه در مناطق شناسایی شده اعزام و مجموعه فعالیت های جهادی را به اجرا می گذارند.

در پایان مراسم از سوی بسیج دانشجویی به جهادگران شرکت کننده در اردوی جهادی لوح سپاس و هدایای نفیس تقدیم شد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب