امروز ۱۸ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار ایران و جهان » داعش با اهل سنت عراق چه کرد؟+عکس (+۱۸)
کد خبر : 25390
تاریخ انتشار : ۸ خرداد ۱۳۹۵در ۸:۲۶ ق.ظ

داعش با اهل سنت عراق چه کرد؟+عکس (+۱۸)

این در حالی است که با مراجعه به اسناد غیر قابل انکاری که از سوی بخش رسانه های داعش منتشر شده با لیستی طولانی از جنایات فجیع این گروه علیه برادران اهل سنت ساکن در سوریه و عراق مواجه می شویم.

به گزارش جام روز، با گذشت ۴ روز از آغاز عملیات نظامی نیروهای ارتش، پلیس و بسیج مردمی عراق برای بازپس گیری شهر فلوجه از داعش، رسانه های محور عربی – غربی – عبری هجمه های گسترده ای را بر علیه نظامیان عراقی آغاز کرده و این عملیات را حمله به “اهل سنت عراق” معرفی کرده اند.

بنابر این گزارش، این در حالی است که با مراجعه به اسناد غیر قابل انکاری که از سوی بخش رسانه های داعش منتشر شده با لیستی طولانی از جنایات فجیع این گروه علیه برادران اهل  سنت ساکن در سوریه و عراق مواجه می شویم. از کشتار ۷۰۰ تن از اعضای قبیله “آلبونمر” در شهر های رمادی و تکریت عراق یا نسل کشی هزاران نفر از مردان عشیره بزرگ “شعیطات” دیرالزور سوریه به دلیل استنکاف از بیعت با ابوبکر بغدادی تا اعدام های روزانه ساکنین مناطق تحت اشغال داعش در موصل، فلوجه، رقه و دیرالزور که تعداد قربانیان ان به هزاران نفر بالغ می شود. کارشناسان با یادآوری جنایات فجیع داعش در حق اهل سنت رسانه های غربی – عربی را به دروغ پردازی در این رابطه متهم کرده و خواستار توقف اینگونه تبلیغات حمایت آمیز از داعش شده اند.

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب