امروز ۲۱ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار تربت جام , خواندنی‌ها » خطر آنفولانزای پرندگان با عرضه طیور در جمعه بازار تربت جام جدی است
کد خبر : 30248
تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۳۹۵در ۲:۲۱ ب.ظ

خطر آنفولانزای پرندگان با عرضه طیور در جمعه بازار تربت جام جدی است

کارگروه تنظیم بازار تربت جام توان مقابله با معضل عرضه طیور در جمعه بازار را ندارند و برای برخورد جدی با عرضه کنندگان طیور باید دادستان و نیروی انتظامی وارد عمل شوند.

به گزارش جام روز، ظهر امروز جلسه کارگروه تنظیم بازار با محوریت مقابله با معضل عرضه طیور در جمعه  بازار تربت جام در محل جهاد کشاورزی تشکیل شد.

مدیر جهاد کشاورزی با انتقاد از عدم جمع آوری و جلوگیری از عرضه پرنده در جمعه بازار گفت: با همه تلاش هایی که صورت گرفته متاسفانه هنوز شاهد عرضه طیور در جمعه بازار هستیم و اجازه ندادیم در کنار بازار دام، بازار طیور احداث شود.

جعفر جوادی افزود: با توجه به شرایط حاد آنفولانزای پرنده گان ضرورت دارد برخورد قاطع با عرضه کنندگان غیر مجاز طیور در سطح شهر و بویژه در جمعه بازار صورت گیرد.

در ادامه کلالی رئیس صنعت و معدن و تجارت با ابراز گلایه از عدم برخورد با عرضه کنند گان طیور گفت: برای برخورد جدی با عرضه کنندگان طیور باید دادستان و نیروی انتظامی وارد عمل شود.

کلالی افزود : قانون پیش بینی برخورد با عرضه کنندگان طیور غیر مجاز تصویب نموده و برابر دستورالعمل شهرداری و دامپزشکی باید مانع عرضه طیور شوند.

وی اضافه کرد: فلسفه روز بازار با اهداف عرضه محصولات روستایی، صنایع دستی و جمع آوری دست فروشان از سطح شهر می باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب