امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » خانواده نقش اساسی در آمادگی رزمی یگان‌های مسلح دارد
کد خبر : 20281
تاریخ انتشار : ۳ بهمن ۱۳۹۴در ۲:۴۲ ب.ظ

خانواده نقش اساسی در آمادگی رزمی یگان‌های مسلح دارد

ارشد نظامی تربت‌جام در جمع کارکنان و خانواده ارتشیان این شهرستان گفت: خانواده نقش اساسی در آمادگی رزمی یگان‌های مسلح دارد.
امیر سرتیپ سلیمانی

به گزارش جام روز؛ امیر سید محمد سلیمانی، ارشد نظامی شهرستان تربت‌جام در جمع کارکنان و خانواده‌های ارتشیان با اشاره به نقش خانواده در آمادگی رزمی نیروهای مسلح گفت: خانواده نقش اساسی در آمادگی رزمی نیروهای مسلح و یکی از ارکان مهم و موفقیت‌آمیز ارتشیان در حین خدمت می‌باشند.

سلیمانی افزود: وحدت، همدلی و هم‌زبانی که در بین ارتشیان تیپ 38 زرهی حاکم است موجب شد تا برای چهارمین سال متوالی این تیپ به لحاظ ولایت مداری، آمادگی رزمی و پای‌دررکاب بودن رتبه اول کشوری را در بین یگان‌های نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی کسب کند که خانواده‌ها بیشترین سهم را در این موفقیت دارند.

وی با اشاره به فتنه‌های دشمنان اسلام و انقلاب تصریح کرد: ایران اسلامی در مذاکرات هسته‌ای همچون دفاع مقدس در مقابل شش قدرت جهانی، با پشتیبانی ملت قهرمان ایران بهره‌مندی از خون مطهر شهیدان و رهبری جانانه ایستاد و یک‌بار دیگر دشمن را علی‌رغم میل باطنیه آنان مجبور به عقب‌نشینی کرد.

فرمانده تیپ 38 زرهی تربت‌جام خاطرنشان کرد: ملت قهرمان ایران سی‌وشش سال با تحریم‌ها مقابله کردند و خم به ابرو نیاوردند؛ اکنون همگان باید مراقب فضای مجازی و خانواده‌ها باشند زیرا جنگ نرم دشمن تأثیر گذاشته و احساس خطر باید کرد.

وی با اشاره به دغدغه‌ها و کمبودهای خانواده‌های ارتشیان گفت: یکی از دغدغه‌ها سکونت جمع زیادی از ارتشیان در سطح شهرستان است که برای جبران این مشکل در حال خرید 136 واحد سازمانی برای خانواده‌ها هستیم.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۱) • حسنعلی ابراهیمی سعید گفت:

  باز هم شما که از خانواده ارتشی ها صحبت کردید
  ولی من احتمال می دهم تا حال شغل خود را از دست داده اید
  چون خلاف آن را تجربه کرده ام
  ارادتمند شما
  کهنه سرباز ارتش

تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب