امروز ۱۹ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » حیات ما مدیون رشادت ها و جانفشانی شهداست/مخالفت کننده با برنامه های شهید و شهادت منافق است/نخواهیم گذاشت شخصی برخلاف جریان انقلاب حرکت کند
کد خبر : 28508
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۵در ۳:۲۲ ب.ظ

حیات ما مدیون رشادت ها و جانفشانی شهداست/مخالفت کننده با برنامه های شهید و شهادت منافق است/نخواهیم گذاشت شخصی برخلاف جریان انقلاب حرکت کند

فرمانده سپاه تربت جام گفت: حیات ما مدیون رشادت ها و جانفشانی شهداست و مخالفت کنده با برنامه های شهید و شهادت منافق است و نمی گذاریم شخصی برخلاف جریان انقلاب حرکت کند.

به گزارش جام روز، ابوطالب جوان فرمانده سپاه تربت جام در جمع فرمانده هان حوزه و پایگاه های شهرستان تربت جام بیان داشت: بسیج سر منشاء خیر وبرکات مختلف در داخل وخارج از کشور است و امام خمینی (ره) آرزو داشت با شما بسیجیان محشور شود و این نشانه ارزش شما بسیجیان است.

وی با اشاره به مراسم اربعین در شهرستان ادامه داد: شرکت در مراسم اربعین را با قوت وجدیت در مرکز بخشها و شهر پیگیری کنید تا دشمن بداند بسیج در اولین روز از هفته بسیج در عرصه حاضر است.

جوان تصریح کرد: حیات ما مدیون رشادت ها وجانفشانی شهداست که جوانی و زندگی خود را دادند تا مردم زندگی و جوانی کنند.

فرمانده سپاه تربت جام گفت: تبین فرمایشات مقام معظم رهبری برای ما ضرورت دارد و گفته های معظم له به منزله چراغ در ظلمات شب است و باعث حیات ما و افزایش جهان بینی می شود که این امر مهم اصلی ترین کار ما است.

وی عنوان کرد: فرمانده پایگاه باید دارای تحلیل های کلان بوده و سطح معلومات وآگاهی سازمانی داشته باشد تا بسیج پویا و توانمد که خواسته ما هست ایجاد شود.

جوان با توجه به نگاه گفتمانی در بسیج گفت: نخواهیم گذاشت شخصی از جای حرکت کرده و بخواهد مخالف جریان انقلاب حرکت کند و ما به عنوان سرباز ولایت آماده برخورد با این افراد هستیم.

فرمانده سپاه تربت جام خاطر نشان کرد: هر آنچه داریم از گره گشایی های است که مقام معظم رهبری انجام می دهند و افتخار ما این است که در دوران ولایت فقیه زندگی می کنیم.

وی با اشاره به برنامه ریزی دشمن برای از بین بردن روحیه جهاد و استقامت تاکید کرد: دشمن امروز با ابزارهای مختلف وارد نبرد شده است مخصوصا در فضای مجازی و ماهوارها الگوی ما را تغییر داده است.

جوان بیان داشت: در جنگ نرم الگوی جوان ما که باید جوانی باشد که جانش را برای جوانان و کشور داده است می شود بازیگر غربی یا داخلی و این حذف شهید خطرناک است.

فرمانده سپاه تربت جام ادامه داد: اگر بخواهیم مشکلات را حل کنیم باید احیا کننده روحیه جهاد و استقامت باشیم وبهترین اگو برای ما زندگی شهدا است.

وی با اشاره به 40 کرسی مسئولیتی در این شهر و تقدیم 630 شهید یادآور شد: بعضی از مسئولان در کشور و منطقه روحیه انقلابی ندارند و این مسئولان بداند اگر که با برنامه شهید و شهادت همکاری نکند منافق است چون آن کرسی که بر آن نشسته حاصل خون شهدای این شهر و کشور است.

جوان تابلو شهدا در محله را تایلوی راهنمای ما عنوان کرد و افزود: فرصت های باقی مانده برای استفاده از خانواده های شهدا را از دست ندهید که این گنجینه ها در حال رفتن از پیش ما هستند.

فرمانده سپاه تربت جام با بیان اینکه ما در قبال مردم مسئولیت داریم بیان داشت: فسق و فجور در روستا وشهری که در آن جوانان شهید شدهاند به هیچ وجه قابل قبول نیست و باید جوابگو باشیم پس با ترویح اخلاق به دنبال اصلاح جامعه ومحله خود باشید.

انتهای پیام

 

 

 

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب