امروز ۱۹ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » حمایت از سرمایه های رژیم صهیونیستی درکشور ننگ است
کد خبر : 33842
تاریخ انتشار : ۲۳ مهر ۱۳۹۶در ۸:۰۵ ق.ظ

حمایت از سرمایه های رژیم صهیونیستی درکشور ننگ است

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه سپاه تربت جام گفت: رژیم صهیونیستی اسرائیل سران فتنه 88 را سرمایه خود درایران می داند و حمایت برخی نمایندگان بی بصیرت از سران فتنه افتخارنداشته و باعث شرمساری خانواده های شهدا است.

حجت الاسلام سید جعفر احمدی مسئول دفتر نماینده ولی فقیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تربت جام در گفتگو با خبرنگار جام روز گفت: حمایت از سران فتنه که سرمایه های رژیم صهیونیستی در کشور هستند باعث ننگ و ذلت است و مردم انقلابی حاضر به همراهی اینگونه افراد نیستند.

حجت الاسلام احمدی افزود: رژیم صهیونیستی اسرائیل سران فتنه ۸۸ را سرمایه خود درایران می داند و حمایت برخی نمایندگان بی بصیرت از سران فتنه افتخار نداشته و باعث شرمساری پیش خانواده های شهدا است.

وی با اشاره به امضای نماینده تربت جام در حمایت از سران فتنه تصریح کرد: نماینده بی بصیرت تربت جام در حمایت از سران فتنه ۸۸ نامه به رئیس جمهور را امضا کرده و براین امضا افتخار هم نموده که این عمل او ننگ آور است .

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه سپاه تربت جام خاطر نشان کرد: فتنه ۸۸خط قرمز نظام اسلامی و این حرکت آنان خیانت به جمهوری اسلامی، انقلاب، امام و شهیدان است و بدانند مردم پاسخی سخت به آنان خواهند داد.

حجت الاسلام احمدی ابراز داشت: اینگونه برخورد و حمایت از سرمایه های رژیم صهیونیستی عدم التزام به نظام اسلامی و ولایت فقیه است که دستگاه های نظارتی باید وارد شوند واجازه فعالیت به این افراد را ندهند.

وی خطاب به نماینده تربت جام در مجلس شورای اسلامی  تاکید کرد: خیرخواهانه  شما رانصیحت می کنیم که به قاطبه اهل سنت و تشییع برگردید و از بزرگان جامعه اهل سنت تبعیت کنید آنان با شرکت  درمجالس عزاداری سید الشهدابه اهل بیت پیامبراعظم (ع) ابراز محبت و مودت  دار ند و نشان دادند وحدت یک امر قلبی و سیاسی نیست.

جام با اشاره به ریشه های قوی وحدت در منطقه ادامه داد: در دهه اول محرم امام جمعه اهل سنت در مجالس  عزاداری با ایراد سخنرانی در فضایل اهل بیت وقیام عاشورا با مقتل خوانی و ذکر مصیبت امام حسین (ع) شکوه حسینی ایجاد کردند تا کسانی که منکر محبت اهل سنت به اهل بیت هستند رسوا شوند.

حجت الاسلام احمدی یادآور شد: نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز درمجلس شورای اسلامی نباید برخلاف نظر جامعه اهل سنت حرکت کند که به صلاح ایشان ومردم منطقه نیست.

وی با اشاره به دلایل فتنه گری برخی از چهره ها کشور عنوان داشت: بعد از ارتحال امام خمینی (ره)حرکت های در کشور رخ داد و افرادی از بیت المال ثروت های نامشروع جمع آوری کردند  که با اهداف انقلاب هم خوانی نداشت و این مسابقه تجمل گرایی به جایی رسید که به یک فرهنگ رایج تبدیل شد و برای رسیدن به قدرت ازهیچ فتنه ای دریغ نکردند.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه سپاه تربت جام بیان کرد: مسئولان جامعه باید در پایین جامعه زندگی کنندو مردم از زندگی تجمل گرایانه بعضی از مسئولان الگو نگیرند و زندگی رهبر اتقلاب امام خامنه ای در نظر داشته بگیرند.

حجت الاسلام احمدی با اشاره به شرایط جهان و هجمه علیه سپاه گف: مسئولان عالی رتبه در کنار سپاه ایستاده اند و در چنین شرایط حساس تاریخی لازم برای دفاع از کشور درهای نفوذ را برای آمریکا ببندند و موضع گیری ریاست جمهوری در استکبار باعث امیدواری مردم می شود.

وی ادامه داد: آمریکا به تجزیه طلبی می خواهد اسرائیل جدی ایجاد و پایگاه داعش را منطقه را حفظ کند و سپاه اجازه چنین حرکاتی را نداده و برای همین از نیروهای انقلاب عصبانی است.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه سپاه تربت جام یادآورشد: قلب مملکت امام زمان (عج) و ستون خیمه نظام اسلامی  سپاه می باشد و برخورد مصفانه با زیادخواهی های آمریکا خواسته مردم ایران است.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب