امروز ۵ آذر ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار تربت جام » حمايت هاي مردمي از نظام در قالب بسيج، ويژگي متمايز ايران است/با همين تفکر بسيجي توانستيم در سراسر جهان نقش آفرين باشیم
کد خبر : 28341
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۵در ۳:۰۰ ب.ظ

حمايت هاي مردمي از نظام در قالب بسيج، ويژگي متمايز ايران است/با همين تفکر بسيجي توانستيم در سراسر جهان نقش آفرين باشیم

معاون فرماندار تربت جام گفت: ويژگي متمايز ایران این است که حمايت هاي مردمي از نظام را ساختارمند در قالب بسيج سازماندهي کرده است و با همين تفکر بسيجي توانست در سراسر جهان نقش آفرين باشد.

به گزارش جام روز، احمد شافعي معاون فرماندار تربت جام در ستاد پشتيباني از برنامه هاي هفته بسيج اين شهرستان گفت: بسيج و تفکر بسيجي مرکز ثقل قدرت و اقتدار جمهوري اسلامي ايران است.

وی با گراميداشت هفته بسيج به نقش و جايگاه بسيج پرداخت و افزود: با اين نگاه و تفکر توانسته ايم موفقيت هاي چشم گيري را در سطح جهان و منطقه به ارمغان بياوريم.

وي تصريح کرد: يکي از ويژگي متمايز ايران اسلامي نسبت به بسياري از سيستم هاي سياسي دنيا اين است که حمايت هاي واقعي از اين نظام مقدس را به صورت مردمي و ساختارمند در قالب بسيج سازماندهي شده است.

شافعي ابراز داشت: با همين تفکر بسيجي توانستيم همه مردم را در برنامه ها و سياست هاي نظام اسلامي دخيل کنيم تا مردم به عنوان ارکان قدرت در تحقق اهداف اصلي نظام در سراسر جهان نقش آفرين باشند و موجب اقتدار کشور شوند.

در ادامه ابوطالب جوان فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه تربت جام با تبریک هفته بسيج و تسليت اربعين حسيني با اشاره به فرمايش هاي فرماندهي معظم کل قوا مبني بر هر ايراني  يک بسيجي است بیان داشت: دليل شکست ‌ناپذيرى نظام مقدس جمهورى اسلامى ايران تفکّر بسيجي و حرکت مسئولانه بسيجى است.

جوان افزود: با هدف تجليل از مقام و منزلت بسيجيان سلحشور در عرصه هاي علمي، فرهنگي، اقتصادي، عقيدتي، بصيرتي، سياسي، تربيتي، اجتماعي و از جمله هشت سال دفاع مقدس که باعث اقتدار و پايداري ايران اسلامي شده است بيش از 100 برنامه به مناسبت هفته بسيج در سطح رده هاي مقاومت اين شهرستان اجرا مي شود.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب