امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار تربت جام » حماسه سازی های بسیجیان در سطح منطقه و جهان شگرف و خاص است/فرهنگ و باور بسیج راه رها شدن از چنگال ظلم و استبداد است
کد خبر : 28600
تاریخ انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۵در ۳:۳۲ ب.ظ

حماسه سازی های بسیجیان در سطح منطقه و جهان شگرف و خاص است/فرهنگ و باور بسیج راه رها شدن از چنگال ظلم و استبداد است

رئیس كميته امداد شهرستان تربت جام گفت: رها شدن از چنگال ظلم و استبداد به معنای روی آوردن به فرهنگ با ارزش و غنی بسیج است.

شیرمحمد شاکربرآبادی رئیس كميته امداد امام خميني ( ره ) شهرستان تربت جام در گفتگو با خبرنگار جام روز ضمن گراميداشت هفته بسيج گفت: الویت بسیج انسان سازی با رویکرد تقویت باورهای دینی، قلبی و اعتقادی در بین مردم توسط حلقه های صالحین است.

وی بسیج را بازوی توانمند نظام دانست و عنوان کرد: رها شدن از چنگال ظلم و استبداد به معنای روی آوردن به فرهنگ با ارزش و غنی بسیج است که در سه دهه گذشته از انقلاب اسلامی در اقشار مختلف به وضوح دیده می شود.

شاکربرآبادی خاطر نشان كرد : حماسه سازی های شگرف بسیجیان در صحنه های گوناگون، زبانزد عام و خاص در سطح منطقه و جهان است.

رئیس كميته امداد تربت جام افزود: روحیه خدمت گذاری به آحاد مختلف مردم که سر منشاء گرفته از اسلام ناب محمدی است توانسته دست به تحول بزرگی در عرصه های گوناگون زده و این فرصت اساسا در ذات بسیج نهفته است.

وی گفت: بسیجیان امدادگری خود را در صحنه های مختلف به خوبی و شایستگی به نمایش گذاشته اند و با حضور به موقع در خط مقدم خدمت به محرومين و ولي نعمتان جامعه اسلامي  بار ها اقتدار و صلابت خویش را به رخ جهانیان كشيده است.

شاکربرآبادی تصریح کرد: كه كليه كاركنان كميته امداد امام خميني ( ره ) شهرستان تربت جام بسيجي هستند و اين امر باعث افتخار است.

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب