امروز ۴ دی ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » حفظ تنوع فرهنگی، قومیتی و مذهبی ایران با وحدت میسر است
کد خبر : 34136
تاریخ انتشار : ۴ دی ۱۳۹۶در ۲:۵۵ ب.ظ

حفظ تنوع فرهنگی، قومیتی و مذهبی ایران با وحدت میسر است

نماینده تربت جام در مجلس شورای اسلامی گفت: کشور ایران با وجود تنوع فرهنگی، قومی و مذهبی بیش از کشورهای دیگر نیازمند انسجام و وحدت می باشد و امنیت پایدار در کشور مدیون این وحدت و همدلی است

جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده تربت جام در مجلس شورای اسلامی به خبرنگار جام روز با اشاره به توطئه های دشمن برای ایجاد تفرقه در ایران گفت: کشور ایران با وجود تنوع فرهنگی، قومی و مذهبی بیش از کشورهای دیگر نیازمند انسجام و وحدت می باشد و امنیت پایدار در کشور مدیون وحدت و همدلی اقوام و مذاهب است.

رحیمی جهان آبادی افزود: مردم ایران با هوش ترین و خلاق ترین افراد جهان هستند که دغدغه مدیران باید حفظ اتحاد و همدلی بین آحاد جامعه باشد و قدر نظام اسلامی را بدانیم.

نماینده تربت جام در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کشتار مسلمانان در کشورهای اسلامی تصریح کرد: امروز به بهانه های مختلفی مسلمانان را در مساجد به خاک و خون کشیده می شوند دلیل این گونه رفتارها تعصبات کور و فاصله گرفتن از مسیر پیامبر و اهل بیت و بزرگان دین اسلام در میان مسلمانان است.

رحیمی جهان آبادی با اشاره به وضعیت جهان اسلام عنوان داشت: شرایط جهان اسلام مطلوب نیست و باید مثل امام صادق (ع)درحل مشکلات جهان اسلام صادق باشیم و با دلسوزی وآموزه های دینی و سیره عملی پیامبر (ص) جهان اسلام را نجات دهیم.

وی با اشاره به جنایات گروه های تکفیری خاطرنشان کرد: فعالیت فرقه گرایی وتعصبات خشک و کور درجهان اسلام نتیجه اش می شود داعش که تفکرش از بین نرفته و فعالیت این گروهک در افغانستان رو به افزایش است واین غده سرطانی مصیبتی برای جهان اسلام شده است.

نماینده تربت جام در مجلس شورای اسلامی با اشاره به معظلات اجتماعی یاد آور شد: یکی از اصلی ترین دغدغه های مقام معظم رهبری مسئله آسیب های اجتماعی که با اصلاح قانون مواد مخدر در حوزه اعدام ها، توانستیم به یکی از دغدغه های مهم اجتماعی پاسخ مثبت بدهیم.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب