امروز ۲ خرداد ۱۳۹۷
صفحه اصلی » اجتماعی » حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن موجب ناامیدی دشمنان می شود
کد خبر : 34645
تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶در ۸:۰۰ ق.ظ

حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن موجب ناامیدی دشمنان می شود

امام جمعه اهل سنت تربت جام گفت: حضور گسترده مردم انقلابی شیعه و اهل سنت در راهپیمایی 22 بهمن موجب ناامیدی هرچه بیشتر دشمنان قسم خورده، اسلام انقلاب و مسلملنان خواهد شد.

مولوی شرف الدین جامی الاحمدی امام جمعه اهل سنت تربت جام در گفتگو با خبرنگار جام روز با تبریک فرارسیدن یوم  الله ۲۲ بهمن گفت: حضور گسترده مردم انقلابی شیعه و اهل سنت در راهپیمایی ۲۲ بهمن موجب ناامیدی هرچه بیشتر دشمنان قسم خورده، اسلام انقلاب و مسلملنان خواهد شد.

مولوی جامی الاحمدی افزود: بزرگداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند و افتخار آفرین انقلاب اسلامی ایران که با رهبری خردمندانه جانشین برحق بنیانگزار جمهوری اسلامی به هوج شکوفایی رسیده است و در مسیر پیشرفت و رشد و تعالی هرگز از تلاش و کوشش لحظه ای از پا نایستاده و هر روز در  سطح منطقه  و جهان به دستاوردی بزرگ دست یافته و خاری در چشم سران استکبار جهانی و آمریکای جهانخوار گردیده است.

وی با دعوت از مردم شریف شیعه و اهل سنت تربت جام در راهپیمایی ۲۲ بهمن خاطر نشان  کرد: مردم انقلابی شیعه و اهل سنت این شهرستان یک با دیگر با حضور آگاهانه ، دشمن شکن و عزت آفرین خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن وحدت و اتحاد ملی، همبستگی و همدلی،انسجام اسلامی و عشق به ارزشهای والای انقلاب اسلامی را ترسیم خواهند کرد.

امام جمعه اهل سنت تربت جام تاکید کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن باعث خواهد شد دشمنان وحدت و اتحاد ملی مردم را ببینند و آنان را در طراحی و پیاده سازی توطئه شومی که با اختلاف و تفرقه می خواستند میان مردم و مسئولان ایجاد کنند ناکام شوند.

مولوی جامی الاحمدی با اشاره به تحرک های جدید استکبار در منطقه عنوان داشت: حضور نیروهای داعش در افغانستان نشانه می دهد نقشه هایشومی برای این منطقه کشیده اند و اگر مراقب نباشیم و فریب جریان های انحرافی را بخوریم تربت جام مورد تهدید جدی است.

وی ادامه داد: حضور علمای بصیر و مردم همیشه در صحنه انقلاب باعث شده است وحدت این منطقه در ایران اسلامی مثال زدنی باشد و این شهر را پایخت وحدت بنامند و به لطف خدا در ۲۲ بهمن امسال نشان خواهیم شیعه و اهل سنت پای آرمان های انقلاب محکم ایستاده اند.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب