امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » حضرت زهرا در تمام ابعاد نیازهای بشری الگو و اسوه است/امید مردم برای اشتغال محقق نشد/مشکل مردم بیکاری جوانان، ضعف در تولید و اقتصاد است/جناهای سیاسی برای اداره کشور برنامه‌های انقلابی ارائه دهند
کد خبر : 30326
تاریخ انتشار : ۲۷ اسفند ۱۳۹۵در ۲:۰۲ ب.ظ

حضرت زهرا در تمام ابعاد نیازهای بشری الگو و اسوه است/امید مردم برای اشتغال محقق نشد/مشکل مردم بیکاری جوانان، ضعف در تولید و اقتصاد است/جناهای سیاسی برای اداره کشور برنامه‌های انقلابی ارائه دهند

حجت‌الاسلام طاهري افزود: حضرت زهرا (س) در تمام ابعاد نيازهاي بشري الگو و اسوه است واو صديقه بود و به آنچه مي‌فرمود خود جلوتر از همه عمل مي‌کرد.

به گزارش جام روز، حجت السلام جواد طاهری امام جمعه تربت‌جام با تبریک میلاد باسعادت حضرت زهرا(س) و تقارن با بهار طبیعت وآغاز سال نو گفت: برای تولد حضرت زهرا(س) سوره کوثر نازل شد و این پاسخی به زبان‌های گزنده به ساحت پیامبر اعظم(ص) بود.
حجت‌الاسلام طاهری افزود: حضرت زهرا (س) در تمام ابعاد نیازهای بشری الگو و اسوه است واو صدیقه بود و به آنچه می‌فرمود خود جلوتر از همه عمل می‌کرد.
وی با اشاره به ویژگی‌های زندگی حضرت زهرا(س) اضافه کرد: محبت توأم با احترام و عشق به شوهر،شناخت همسر، پرهیز از تقاضای نامحدود، قناعت و ساده زیستی و تقسیم‌کار در خانه ازجمله گوشه‌ای از ویژگی‌های آن حضرت بود.
امام‌جمعه با اشاره به پایان سال جاری گفت: سالی که درحال تمام شدن است پر از سختی در حوزه اقتصاد و اشتغال بود که امید مردم برآورده نشد و برجام هم نتوانست خیلی از وعده‌ها را عملی کند و دشمنی دشمنان هم کاسته نشد.
طاهری خاطرنشان کرد: باوجوداین همه سختی‌ها سال پر باری هم بود در عرصه مقاومت ثمرات خوبی نصیب ایران اسلامی شد حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و پیروزی‌های رزمندگان اسلامی در جبهه‌های مقاومت اسلامی و شکست گروه‌های تروریستی، استکبار جهانی و اسرائیل در عراق و سوریه ازجمله دستاوردهای امسال است.
امام‌جمعه با اشاره به مسئله انتخابات گفت: عده‌ای با شعارهای کاذب جو را آلوده می‌کنند که عده‌ای مخالف آزادی هستند بلکه مشکل ما بیکاری جوانان و ضعف در تولید و اقتصاد است.
طاهری با اشاره به فضای مجازی تصریح کرد: یک مسئول رده‌بالای کشور می‌گوید نمی‌گذاریم تلگرام را فیلتر کنند با این کار جو ایجاد می‌کنند و جامعه را به دودسته مخالفین و موافقین آزادی تقسیم می‌کنند درصورتی‌که خود آن‌ها باید به فکر فضای مجازی باشند.
وی یادآور شد: رقابت‌های انتخاباتی باید بر اساس نیازهای مردم باشد وجناهای سیاسی باید برای اداره کشور برنامه‌های انقلابی ارائه دهند.
وی با اشاره دریافت حقوق نجومی ابراز داشت: استانداری که در ماه ۱۷ میلیون تومان حقوق می‌گیرد نمی‌تواند ادعای نوکری مردم را داشته باشد.
امام‌جمعه بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در جمع خبرگان رهبری متذکر شد و خاطرنشان کرد: آثار اقتصاد مقاومتی باید برای مردم عینی و محسوس مشاهده شود و بدانند که دولتمردان در این راستا چه‌کار کرده‌اند.
طاهری تأکید کرد: مردم نظام اسلامی را دوست دارند و در این مسیر شهدای زیادی تقدیم کردند و پشت سر رهبری محکم استوار ایستادند.

انتهای پیام.

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب