امروز ۱۷ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار تربت جام » جهان گير شدن اسلام نتيجه استقامت و پايبندي بسيجان به اسلام و انقلاب است
کد خبر : 28568
تاریخ انتشار : ۲ آذر ۱۳۹۵در ۱۰:۳۲ ق.ظ

جهان گير شدن اسلام نتيجه استقامت و پايبندي بسيجان به اسلام و انقلاب است

امام جمعه اهل سنت تربت جام گفت: حُب به اهل بیت (ع) جزء اعتقادات اصلی اهل سنت است و شکی نداریم که اسلام جهان گیر می شود که این نتیجه استقامت و پایبندی شما بسیجان به اسلام و انقلاب است.

به گزارش جام روز، مولوی شرف الدین جامی الاحمدی امام جمعه اهل سنت تربت جام امروز 1 آذر در جمع بسيجيان گفت: مهمترين تفکر بسيجي پايبندي به فرامين رهبري، اخوت، برادري و وحدت است.

وی افزود: با پيروزي انقلاب اسلامي و در راستاي حفظ و حراست از دستاوردهاي انقلاب و شهيدان حضرت امام(ره) ارتش بيست ميليوني را تشکيل داد و بسيجيان با نقش آفريني درعرصه هاي مختلف جهان توانستند تفکر بسيجي را جهاني کنند.

مولوي جامي الاحمدي با اشاره به راهپيمايي باشکوه اربعين حسيني در عتبات عاليات تصريح کرد: شرکت ميليوني انسان های عاشق اهل بیت اعم از تشيع، تسنن و ساير مذاهب در اين مراسم با شکوه عقيده آنها نسبت به محبت کردن به اهل بيت(ع) است که بدون هيچ حادثه امنيتي برگزار شد در جهان بي سابقه است.

وي خاطرنشان کرد: حُب به اهل بيت (ع) جزء اعتقادات اصلي جامعه اهل سنت است و شکي نداریم که اسلام جهان گير می شود که اين نتيجه استقامت و پايبندي شما بسيجان به اسلام و انقلاب است.

جامي الاحمدي بيان داشت: داعش و همه ی دشمنان اسلام که با لباس اسلام مقاصد شوم خود را دنبال مي کنند نفوذي هستند تا با ايجاد تفرقه و اختلاف نوکري خود را به آمريکا، اسرائيل و آل سعود نشان دهند.

وي تأکيد کرد: همه بايد آگاه بيدار و بصير باشيم و براي حفظ و حراست از دستاوردهاي انقلاب و تفکر بسيجي هميشه در صحنه ها حضور داشته و افتخار کنيم که بسيجي هستيم.

انتهای پیام /

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب