امروز ۱۸ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » جمهوری اسلامی مرکز امید سران کشورهای مظلوم و مستضعف جهان است
کد خبر : 33296
تاریخ انتشار : ۲۰ مرداد ۱۳۹۶در ۵:۴۴ ب.ظ

جمهوری اسلامی مرکز امید سران کشورهای مظلوم و مستضعف جهان است

امام جمعه تربت جام گفت: امروز حضور سران کشورهای گرفتار داعش و آفریقا در مراسم تحلیف نشان از تاثیر جمهوری اسلامی ایران می دهد که توانسته به مرکزی برای امید کشورهای مظلوم و مستضعف جهان تبدیل شود.

به گزارش جام روز،حجت الاسلام جواد طاهری امام جمعه تربت جام ظهر امروز در مصلی الغدیر این شهر با اشاره به حضور سران بیش از یکصد کشور در مراسم تحلیف ریاست جمهوری گفت: پیام این مراسم که با دوره های گذشته متفاوت بود اقتدار، محبت، همدلی حول محور ولایت را به نمایش گذاشت و امروز حضور سران کشورهای گرفتار داعش و آفریقا نشان از تاثیر جمهوری اسلامی ایران می باشد که توانسته به مرکزی برای امید کشورهای مظلوم و مستضعف جهان تبدیل شود.

حجت الاسلام طاهری افزود: دولت با تشکیل کابینه جدید با حمایت نمایندگان تلاش کنند بیش از گذشته با نگاه جهادی به مشکلات مردم رسیدگی کنند.

وی تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی از اتحاد و همبستگی مردم با مسئولان و ولایت پذیری آنان ناراحت هستند و دولت با عمل به قول هایش دشمن را نا امید و مایوس کند.

امام جمعه تربت جام با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری به حمایت از صنایع خرد خاطر نشان کرد: صنایع کوچک نقش مهمی در ایجاد اشتغال برای مردم دارد که حفظ و احیا این صنایع گامی موثر در رفع بیکاری جامعه دارد و اشتغال راز سلامت جامعه می باشد و موجب رهایی جامعه از فقر می شود.

حجت الاسلام طاهری با اشاره به سالگرد پیروزی حزب الله لبنان در جنگ ۳۳ با اسرائیل یاد آور شد: نیروهای مقاومت و حزب الله نشان دادن که در برابر اسکتبار و رژیم اشغالگر قدس می توان با تکیه برخدا پیروز شد.

وی با محکومیت کشتار مسلمانان درجهان عنوان داشت: کشتار مسلمانان افغانستانی به دست طالبان و داعش که با فرمان استکبار جهانی صورت گرفته است و همچنین کشتن و آوارگی شیعیان عربستان توسط رژیم آل سعود به بهانه ایجاد امنیت و سکوت مجامع بین المللی و رسانه ای رقم خورده است را محکوم می کنیم.

خطیب جمعه تربت جام با اشاره به تحلیل ها منتشر در درجهان پیرامون داعش و ایران بیان داشت: بسیاری از تحلیل گران غرب معتقدند با نابودی داعش سیطره ایران در غرب آسیا و جهان چشمگیر و شاهد ظهور امپراطوری ایران خواهند شد که هدف غرب با انتشار این تحلیل ها، ایران هراسی و تفرقه میان مسلمان است.

وی با توجه به تشدید تحریم ها توسط آمریکا ابراز داشت: غرب در حال فروپاشی است و نفوذ ایران در خاک آمریکا انکار ناپذیر می باشد و تحریم های جدید آمریکا به دلیل کینه و دشمنی با ملت ایران است که مسئولان با پیگیری اقتصاد مقاومتی مقابل آنها ایستادگی خواهند کرد.

انتهای پیام/

 

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب