امروز ۱۹ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » جمهوری اسلامی ایران تأثیرگذارترین کشور دنیا است
کد خبر : 17348
تاریخ انتشار : ۱ مهر ۱۳۹۴در ۷:۳۰ ب.ظ

جمهوری اسلامی ایران تأثیرگذارترین کشور دنیا است

فرماندار تربت‌جام گفت: ما هرچه داریم به برکت دفاع مقدس و معارف جبهه و جنگ است؛ مفتخریم که ایران اسلامی قوی‌ترین قدرت منطقه و اثرگذارترین کشور در دنیاست.
علی رستمی فرماندار

به گزارش جام روز، علی رستمی فرماندار تربت‌جام در گفتگو با جام روز با تبریک هفته دفاع مقدس گفت: بدون تردید ما هرچه داریم به برکت دفاع مقدس و معارف جبهه و جنگ است که باید به جامعه معرفی کنیم.

رستمی افزود: امروز با همه تحریم‌ها، فتنه‌ها و محدودیت‌های مفتخریم که نظام اسلامی قوی‌ترین قدرت منطقه و اثرگذارترین کشور در دنیاست.

و ی اضافه کرد: عزت اقتدار و قدرت نظامی سرمایه‌های اجتماعی و معنوی نظام اسلامی است.

وی در ادامه ابراز داشت: آمریکا به این نتیجه رسیده است که ایران را نمی‌تواند با تهدید نظامی با خود همسو کند بنابراین حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی رو نشانه رفته‌اند و مورد هجمه قرار داده است.

فرماندارتربت جام خاطرنشان کرد: شبکه‌های اجتماعی مأموریت پیدا کردند تا نقاط قوت نظام را به ضعف تبدیل کند؛ جریان سازی و موج‌آفرینی راهبرد دشمن است.

وی اذعان داشت: عملیات روانی در صدر توطئه‌های استکبار جهانی قرار دارد؛ نباید در میدان دشمن بازی کنیم ما باید فضا را همواره مدیریت و در مقاله چنین توطئه‌هایی هوشیار باشیم.

رستمی به جنایات آل سعود در کشور مظلوم یمن اشاره کرد و گفت: تا به امروز بیش از هشت هزار زن، مرد و کودک دریمن براثر بمباران کشته‌شده‌اند، مدیان حقوق بشر با پرچم حقوق بشر فجیع‌ترین جنایات را انجام می‌دهند.

فرماندارتربت جام در پایان بابیان اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، تصریح کرد: برای ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت در جامعه، باید خانواده‌ها، معلمان، روحانیون اساتید، نخبگان و اصحاب رسانه همت کنند با منابع و امکانات مختلف نسل امروز را بیشتر با آرمان‌های بلند شهدا آشنا کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب