امروز ۲۰ آذر ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » جشن ازدواج ۱۰۰مددجوی کمیته امداد تربت جام برگزار شد
کد خبر : 34139
تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۱۳۹۶در ۴:۵۰ ب.ظ

جشن ازدواج ۱۰۰مددجوی کمیته امداد تربت جام برگزار شد

همزمان با هفته وحدت و ایام خجسته میلاد با برکت پیامبر رحمت و مهربانی و امام جعفرصادق (ع‌)‌ جشن ازدواج ۱۰۰مددجوی تحت پوشش کمیته امداد تربت جام باشکوه برگزار شد.

به گزارش جام روز، همزمان با هفته وحدت و ایام خجسته میلاد با برکت پیامبر رحمت و مهربانی و امام جعفرصادق (ع‌)‌ ظهر امروز جشن ازدواج ۱۰۰مددجوی تحت پوشش کمیته امداد تربت جام با حضور مسولان اجرایی در سالن تربیت باشکوه خاصی برگزارشد.

در این محفل شادمانی پس ازاجرای چند برنامه شاد و متنوع توسط گروهای هنری دانشور معاون مشارکت های اداره کل امداد خراسان رضوی با تبریک جشن ازدواج مددجویان گفت:‌ اگر بخواهیم پیرو پیامبر رحمت باشیم باید در زندگی سیره نبوی و علوی را سرمشق و الگو قرار دهیم.

دانشور با اشاره به سیره زندگی پیامبر اسلام افزود: ما برای آنکه بتوانیم مورد رحمت واقع شویم باید اهل بخشش و سازندگی  تا زندگی سعادتمندانه داشته باشیم.

وی ادامه داد: زندگی سعادتمندانه وقتی محقق می شود که انسان ها فقط خودشان را نبینند و از توجه به دیگران فراموش نکنند و مانند پیامبر اسلام و اهل بیت رئوف به یکدیگر باشیم.

معاون مشارکت های اداره کل امداد خراسان رضوی خاطر نشان کرد: پیامبر اسلام اسوه و الگو همه جهانیان است و بیش از هر زمانی برای اداره جامعه نیازمند بهره گیری از روش و منش این بزرگوار هستیم.

دانشور با اشاره به آیات قرآن عنوان کرد: زندگی بشر همیشه با سختی های عجین شده و باید بدانیم این اتفاقات آزمون های برای رسیدن به حقیقت های جهان و تحمل کردن همراه حرکت برای رفع آن وظیفه یک انسان متکی به خدا است.

وی با اشاره کمک های خیرین به کمیته امداد امام خمینی (ره) تصریح کرد: خیرین از ابتدای سال جاری بیش از ۹۰۰ میلیارد ریال به کمیته امداد کمک کردند که تمام ÷این مبالغ درجهت رفع نیازهای ضروری مددجویان هزینه شده است.

معاون مشارکت های اداره کل امداد خراسان رضوی با اشاره به مسئله بیکاری به عنوان اصلی ترین مشکل تشکیل خانواده بیان داشت: برای اشتغال مددجویان استان خراسان رضوی بیش از  ۱۰۰ هزار وام اشتغال در نظر گرفته و برای تسهیل شدن ازدواج و آغاز زندگی ساده تسهیلات با سود چهار در صد پرداخت می شود.

انتهای پ

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب