امروز ۲۸ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » جریمه ۱۲۳ میلیون ریالی متخلفان سوخت در تربت جام
کد خبر : 32713
تاریخ انتشار : ۱۹ تیر ۱۳۹۶در ۵:۰۰ ب.ظ

جریمه ۱۲۳ میلیون ریالی متخلفان سوخت در تربت جام

رئيس شرکت فرآورده هاي نفتي ناحيه تربت جام گفت: از واحدهاي توليدي و ياعرضه کنندگان غير مجاز سوخت تعداد 13 پرونده باموضوع قاچاق و يا عرضه خارج از شبکه تشکيل که پس از رسيدگي به ده پرونده منجرب 123ميليون ريال صدور راي گرديد.

ابوالقاسم زراعتکار رئیس شرکت فرآورده های نفتی ناحیه تربت جام در گفتگو با خبرنگار جام روز گفت: در راستای صیانت از ثروت ملی و در بازدیدهای انجام شده از واحدهای تولیدی و یاعرضه کنندگان غیر مجاز سوخت تعداد ۱۳ پرونده باموضوع قاچاق و یا عرضه خارج از شبکه تشکیل و به دلیل اهمیت به تعزیرات حکومتی جهت رسیدگی ارجاع شد که پس از رسیدگی به ده پرونده منجرب ۱۲۳ میلیون ریال صدور رای گردید.

زراعتکار با تاکید بر جدیت برخورد با متخلفین افزود: پرونده های متخلفین شامل توزیع غیر مجاز کپسول گاز مایع، تامین غیر مجاز سوخت توسط واحدهای تولیدی و تامین و عرضه سوخت خارج از شبکه قانونی بوده که مورد رسیدگی قرار گرفته است.

وی با اشاره به گستردگی موارد مصرف فرآورده های نفتی در صنعت وکشاورزی خاطر نشان کرد: به دلیل سهمیه بودن فرآورده های نفتی و نرخ یارانه ای آن بازدیدهای میدانی و مستمر به منظور کنترل توزیع فرآورده های نفتی در سطح شهرستان توسط کارگروه گشت دستگاههای مسئول و بازرسی ناحیه انجام می گیرد تا از محل مصرف واقعی سوخت اطمینان حاصل شود.

رئیس شرکت فرآورده های نفتی ناحیه تربت جام یادآور شد: توزیع سوخت پس از تایید دستگاههای متولی جهاد کشاورزی ،صنعت معدن و بخشداریها به دلیل اهمیت اطمینان از نیاز واقعی مصرف کنندگان تحویل می شود.

زراعتکار خاطر نشان کرد: برای پیشگیری و مبارزه با قاچاق فرآورده های نفتی لازم است در گاز رسانی روستایی و واحدهای تولیدی وهمچنین در راست آزمایی فعالیت متقاضیان، پلاک گذاری ماشین آلات کشاورزی و در روند رسیدگی به پرونده های ارجاعی به دستگاههای نظارتی تسریع شود تا بتوانیم خدمت رسانی بدون عیب و نقصی انجام دهیم.

وی به خانوار های روستایی توصیه کرد: از نیمه اول سال نسبت به ذخیره سازی سوخت اقدام کنند که در صورت ابطال کالا برگ از فروشندگان از تحویل سوخت معذور و برابر مقررات مجاز به تحویل نفت سفید می باشند.

رئیس شرکت فرآورده های نفتی ناحیه تربت جام نبست به توزیع دیگر فرآورده های نفتی در شهرستان تصریح کرد: شرکت نفت سالانه به طور میانگین ۸۲ میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر بنزین و نفت گاز در بخش کشاورزی و حمل و نقل، چهار میلیون ۵۰۰ هزار لیتر گاز مایع و ۱۷ میلیون کیلو CNG در ۲۴ مرکز فروش توزیع می شود.

 

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب