امروز ۲۱ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار تربت جام , مذهبی » جریانی که می خواهد زن برهنه باشد دنبال فروش کالاهای خود و بی ارزش کردن زن است
کد خبر : 28045
تاریخ انتشار : ۱۲ آبان ۱۳۹۵در ۱۱:۰۰ ق.ظ

جریانی که می خواهد زن برهنه باشد دنبال فروش کالاهای خود و بی ارزش کردن زن است

امام جمعه موقت شهرستان تربت جام گفت: قبل از اسلام سرتاسر جهان مزین به حجاب بانوان بوده است و جریانی که می خواهد زن را برهنه ببیند به دنبال فروش کالاهای خود وبی ارزش کردن زن است تا نیروی کار ارزان داشته باشد.

به گزارش جام روز، حجت الاسلام علی پیرنیا امام جمعه موقت شهرستان تربت جام امروز 11 آبان در کلاس آموزشی غفاف و حجاب و اخلاق اسلامی که به همت سازمان اتوبوسرانی شهرداری تربت جام برای رانندگان خانم این سازمان برگزار شده بود بیان داشت: قبل از اسلام سرتاسر جهان مزین به حجاب بانوان بوده است.

وی با اشاره به ایرانیان، یهودیان و یونانیان که حجاب داشتند گفت: تنها جایی که حجاب نداشته و به خاطر آن معروف به جاهلیت شده همین عربستان سعودی بود و شاهد  این مطلب اسیران ایرانی است که به دربار خلیفه دوم آوردند آنها حتی صورتشان پوشیده بوده است که کتاب تاریخ تمدن شواهد متعددی از آن زمان را نقل می کند.

پیرنیا تصریح کرد: وقتی آیه حجاب نازل شد، عده ای از صحابه به پیامبر(ص) گفتند: حجاب برای ما سودی ندارد و کاری به منافع بانوان نداشتند.

امام جمعه موقت شهرستان تربت جام با اشاره به راه های مقابله با سود جویی مردان پرداخت و گفت: زن ها باید بدانند مرد ها به زنان با عظمت توجه می کنند.

وی دلیل بالا رفتن سن ازدواج و مجرد زیستن را تحریک نادرست جامعه دانست و گفت: بی حجابی و بد حجابی باعث بی اعتمادی می شود و مردها از تسلیم زنان به صورت رایگان متنفر هستند و هیچ علاقه ای به اینگونه زن ها ندارند.

پیرنیا ادامه داد: حجاب مانع مزاحمت ها شده و در نتیجه به ازدواج به موقع و استحکام خانواده و پیشرفت اقتصاد کمک خواهد کرد.

امام جمعه موقت شهرستان تربت جام افزود: کسانی که در موضوع حجاب به صورت تخصصی وارد نمی شوند باعث بد حجابی می شوند.

وی تمام لذت ها را ترکیبی دانست و بیان کرد: لذت کنار هم بودن زن و مرد ترکیبی نیست و اوج لذت است.

پیرنیا لذت های ترکیبی را اینگونه توصیف کرد: لذت سفر، به با هم بودن است و تنهایی سفرکردن لذت بخش نیست و غذا هم به دلیل ترکیبی بودنش لذت بخش است و هر کدام از  اقلام غذا به تنهایی لذت بخش نیست.

وی دستورات اسلام را به نفع دنیا بر شمرده و خاطر نشان کرد: اسلام اصل لذت بین زن و مرد را در حرمت دانسته که حجاب بزرگترین حرمت است و این جریان که می خواهد زن را برهنه ببیند به دنبال فروش کالاهای خود وبی ارزش کردن زن است تا نیروی کار ارزان داشته باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب