امروز ۲۵ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » ورزشی » جانشین سوشا مشخص شد، توافق پرسپولیس با گلر سابق
کد خبر : 20114
تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۴در ۱۱:۴۰ ب.ظ

جانشین سوشا مشخص شد، توافق پرسپولیس با گلر سابق

از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که مسئولان این باشگاه با دروازه بان سابق خود برای بازگشت به ایران و پوشیدن پیراهن قرمز به توافق رسیده اند.

گر چه سوشا مکانی روز گذشته (دوشنبه) به باشگاه رفت و مذاکراتی با علی اکبر طاهری داشت اما بعید به نظر می رسد مشکل این دروازه بان حل شود و بر این اساس پرسپولیسی ها کماکان مشغول مذاکره با گزینه های مختلف هستند.

گزینه اول برانکو ایوانکوویچ برای جانشینی دروازه بان اول خود علیرضا بیرانوند بود که با مخالفت نفتی ها روبرو شد. با توجه به اینکه گلر آزاد و آماده ای در لیگ برترمان وجود نداشت، برانکو تصمیم گرفت دروازه بان خارجی را به خدمت بگیرد و حالا نام آسمیر آودوکیچ شنیده می شود.

از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که مسئولان این باشگاه با آودوکیچ برای بازگشت به ایران و پیوستن به قرمزها به توافق رسیده اند. تنها مشکل برای پیوستن این بازیکن به جمع شاگردان برانکو حضور همزمان 4 بازیکن غیرآسیایی در این تیم است و باید دید که مایکل اومانیا از این تیم جدا خواهد شد یا خیر.

البته شنیده ها حکایت از آن دارد که مذاکراتی هم با مسئولان باشگاه راه آهن یزدان صورت گرفته تا ایگور ننزیچ دروازه بان این تیم هم با مایکل اومانا معاوضه شود اما شانس آودوکیچ برای پرسپولیسی شدن بیشتر از سایر گزینه هاست.

ناگفته نماند آودوکیچ پیش از این و در زمان مصطفی دنیزلی سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس را داشته و هر چند در بازی های لیگ نمی توانست به میدان برود ولی در بازی های آسیایی نمایش خوبی در آن مقطع ارائه داد.

رادنیوز

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب