امروز ۲۲ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » ثبت‌نام گسترده داوطلبان امید، نشان و سرمایه بزرگ برای انقلاب اسلامی است
کد خبر : 19626
تاریخ انتشار : ۱۱ دی ۱۳۹۴در ۱۲:۳۷ ب.ظ

ثبت‌نام گسترده داوطلبان امید، نشان و سرمایه بزرگ برای انقلاب اسلامی است

خطیب جمعه تربت‌جام گفت: ثبت‌نام گسترده و بی‌سابقه داوطلبان مجلس دلیل واضح بر باور نخبگان از انتخابات و تاثیرآن است و این امید، نشاط و سرمایه بزرگی برای ایران اسلامی است.
سیدعلی موسوی فر امام جمعه تربت جام

به گزارش جام روز؛ حجت‌الاسلام سید علی موسوی فر، خطیب جمعه تربت‌جام با اشاره به اهمیت انتخابات هفتم اسفند گفت: ثبت‌نام گسترده و بی‌سابقه داوطلبان مجلس دلیل واضح بر باور نخبگان از انتخابات و تاثیرآن است و این امید، نشاط و سرمایه بزرگی برای ایران اسلامی است.

حجت‌الاسلام موسوی فر با اشاره به اینکه مجلس آینده باید در تراز و شأن انقلاب اسلامی باشد افزود: شورای نگهبان باید باصلابت همچون گذشته و صبر و استقامت جلو نفوذ دشمنان را به ارکان نظام بگیرد.

وی اضافه کرد: داوطلبان با اجازه قانون اساسی وارد شدند، در همه حال باید تسلیم قانون باشند و در موضوع بررسی صلاحیت‌ها، تبلیغات و نتیجه انتخابات هم باید قانون را فصل الخطاب قرار دهند.

امام‌جمعه با اشاره به رکودی اقتصادی کشور تصریح کرد: انتخابات کمی و کیفی نقش اساسی در خروج کشور از رکود خواهد داشت.

حجت‌الاسلام موسوی فر با ذکر این نکته که دشمن به دنبال فتنه‌ها هم چون فتنه 88 است تأکید کرد: رکود امروز کشور، نتیجه فتنه 88 است همه باید مواظب فتنه‌های آینده باشیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: اجرای بر جام حلال رکود نخواهد بود باید برای مدیریت‌های کشور و اقتصاد مقاومتی چاره‌جویی شود.

وی در پایان با اختصاص بودجه کنگره آمریکا برای براندازی نظام اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: استحاله از درون جز سیاست‌های آمریکاست و انتخابات کمی و کیفی درتر از با انقلاب توطئه آمریکا را خنثی می‌کند.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب