امروز ۲۴ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام , اخبار ورزشی شهرستان , ورزشی » تربت جام قهرمان کشتی باچوخه کشورشد
کد خبر : 19688
تاریخ انتشار : ۱۱ دی ۱۳۹۴در ۱۱:۳۱ ب.ظ

تربت جام قهرمان کشتی باچوخه کشورشد

دومین دوره مسابقات کشتی باچوخه قهرمانی کشور«جام وحدت» با رقابت 129چوخه کار در مجموعه ورزشی کارگران شهرستان تربت جام با قهرمانی تیم میزبان به پایان رسید.
تیم تربت جام قهرمان مسابقات کشتی باچوخه قهرمانی کشورشد

به گزارش جام روز،حامد فخر احمدی مسئول برگزاری این مسابقات در گفتگو با جام روز گفت: دومین دوره مسابقات کشتی با چوخه قهرمانی کشور به مدت یک روز و با حضور 129چوخه کار از خراسان بزرگ در چهار وزن درمجموعه ورزشی کارگران شهرستان تربت جام برگزار شد.

رئیس انجمن کشتی با چوخه تربت جام افزود: تیم تربت جام با 20 امتیاز برسکوی قهرمانی تکیه زد وتیم های روستای گناباد از توابع شهرستان چناران با 5 امتیازدرشت و نیشابور با امتیاز مشابه بر رده های دوم تا سوم تیمی قرارگرفتند.

وی تصریح کرد: دراین دوره از رقابت ها در وزن 75 کیلوگرم: علی اصغر پوروفایی از روستای گناباد چناران ، علی رنگانی از نیشابور و احمد وارسته از شهرک رضویه وزن 85 کیلوگرم: حامد میرزاپور از تربت جام، فرامرز پهلوان از تربت جام و امیر علی آبادی از نیشابور وزن 95 کیلوگرم: محمد تیموری از تربت جام، روح ا… خلیلی از چناران و یزدان حسن پور از روستای گناباد چناران 95+ کیلوگرم:کامران رستمی از تربت جام، میلاد بنایی از شهرصالح آباد و سعید نوروزی از تربت جام به ترتیب به مقام های اول تا سوم هر وزن دست یافتند.

گفتنی است؛مسابقات کشتی باچوخه قهرمانی کشور«جام وحدت» همه ساله به مناسبت هفته وحدت در شهرستان تربت جام برگزار می شود.

حاشیه های:

*بیش از 3500هزار نفرعلاقمند مشتاق وخون گرم از این رشته سنتی دیدن کردند و روند مسابقات درنوبت صبح با نظم بسیارخوبی برگزارشد، اما در نوبت عصر تعلل درارائه بلیط واذحام جمعیت در پشت درب ورودی باعث وقفه در روند مسابقات شد.

* تیم با انگیزه وعنوان دارحسینیه نینوا که قهرمانی کشور درخرداد ماه سال جاری را درکارنامه دارد، با دراختیارداشتن ملی پوشان تیم های جودو وکوراش همچون الیاس علی اکبری،جعفر پهلوان،امیر قاسم نژاد و چوخه کارانی صاحب سبک ازجمله علی شاهوریان، محمدنیک سرشت و علی مهدیزاه … به دلیل اعتراض به نحوه داوری ها وجدول مسابقه ونیز توهین وفحاشی یکی از مسئولان برگزاری درحالی که تماشاگران از رقابت داغ بین ورزشکاران لذت می بردنند از ادامه پیکارها انصراف دادند که از جذابیت این رویداد بزرگ ورزشی کاسته شد.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب