امروز ۱۸ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » توزیع ۵۰۰ سبد کالا بین مددجویان کمیته امداد تربت جام
کد خبر : 30124
تاریخ انتشار : ۱۲ اسفند ۱۳۹۵در ۷:۳۵ ق.ظ

توزیع ۵۰۰ سبد کالا بین مددجویان کمیته امداد تربت جام

شاکربرآبادی گفت: همزمان با ایام شهادت بانوی بزرگ اسلام حضرت زهرا(س) بیش از 500 سبد کالا به ارزش 350 میلیون ریال به همت خیرین و نیکوکاران بین مددجویان این نهاد توزیع شد.

شیرمحمد شاکربرآبادی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان تربت جام در گفتگو با خبرنگار جام روز گفت: همزمان با ایام شهادت بانوی بزرگ اسلام حضرت زهرا(س)بیش از ۵۰۰ سبد کالا به ارزش ۳۵۰ میلیون ریال به همت خیرین و نیکوکاران بخش نصرآباد این شهرستان بین مددجویان تحت پوشش این نهاد توزیع شد.

شاکربرآبادی با اشاره به اهداف کمیته امداد افزود: در شرایط کنونی که شاهد توسعه کمی و کیفی فقر در جامعه هستیم با دلجویی و همدردی از فقرا و نیازمندان، ترویج فرهنگ احسان، انفاق و ایجاد زمینه مساعد برای جلب حمایت و مساعدت خیرین به دنبال محقق کردن اهداف سازمان هستیم.

وی تصزیح کرد: در هرم جمعیتی که شکل گرفته است متاسفانه شاهد ریزش افراد متوسط به قاعده هرمی هستیم که افراد فقیر در آن تعریف شده اند که باید حتما تعریف جدیدی از فقر ارائه کنیم و نیازمندان واقعی را در آن بگنجانیم.
رئیس کمیته امداد شهرستان تربت جام ادامه داد: امروز نداشتن نان و آب، فقر تلقی نمی شد و نباید فقط نداشتن نان ملاکی برای ارزیابی فقر و نیازمندی باشد و باید با استفاده از روش‌های مختلف، خانواده های نیازمند شناسایی و به خودکفایی و استقلال مادی و معنوی برسانیم و در واقع به عنوان اورژانس اجتماعی باید وارد عمل شد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب