امروز ۲۵ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » تهاجم ساپورت های تابستانه به بازار ایران+ عکس
کد خبر : 13935
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۳۹۴در ۱۲:۵۸ ق.ظ

تهاجم ساپورت های تابستانه به بازار ایران+ عکس

فقط از ۱۸ دستگاه متولی عفاف و حجاب در جامعه می پرسیم آیا خواب شما به پایان نرسیده است که متوجه شوید اگر روزی با توپ و تانک به جنگ این کشور آمدند.

به نقل از شهدای ایران، چند روزی است که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی لیستی از مراکز معتبر فروشگاه های حجاب را رسما اعلام کرده و آنگونه که از گفته های مدیران این وزارتخانه روشن شده است هدف آنها ترویج عفاف و حجاب در جامعه است.

پلیس نیز از طرح امنیت اخلاقی و دستگیری برخی از بد حجابان در خیابان خبر داده است اما هر ساله گرمای هوا و مد های غربی بلای جان فرهنگ انقلابی و اسلامی این کشور می شوند و اینبار هم تبلیغات دیگری از ساپورت های جدید تابستانه دخترکان بزک کرده را راهی خیابان کرده تا این ساپورت های طرح دار را ارزان تر از شلوار های رسمی از دست فروشان خیابانی تهیه کنند.

بازار هم که گویی ناظری ندارد تا بر ساپورت هایی که بر تن مانکن های مغازه هاست نگاهی بیندازند و بارز بودن وجهه جنسی شان را مشاهده کنند.

در این میان سکوت مرگبار متولیان فرهنگی بالاخص وزارت به اصطلاح فرهنگ و ارشاد اسلامی علیرغم مطلع بودن از این جریان قابل توجه است. گویی برهم زدن آرامش روانی جامعه و جنگی که ساپورت ها در ایران به راه انداخته اند و فحشا را ترویج می کند برایشان محلی از اعراب ندارد.

با پوزش از مخاطبان به دلیل انتشار تصویر زیر فقط از ۱۸ دستگاه متولی عفاف و حجاب در جامعه می پرسیم آیا خواب شما به پایان نرسیده است که متوجه شوید اگر روزی با توپ و تانک به جنگ این کشور آمدند و هنوز هم پیکر های جوانانش را با مظلومیت به آغوش مادران باز می گردانند امروز با بی عفت کردن زنان جامعه به دنبال رسیدن به مقصود هستند.

ساپورت 2 ساپورت

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب