امروز ۲۳ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » تعاون و همکاری زمینه وحدت و یکپارچگی مردم را فراهم می‌کند
کد خبر : 17260
تاریخ انتشار : ۱۸ شهریور ۱۳۹۴در ۱:۴۷ ب.ظ

تعاون و همکاری زمینه وحدت و یکپارچگی مردم را فراهم می‌کند

فرماندارتربت جام گفت: تعاون و همکاری متقابل زمینه‌های یگانگی و وحدت و یکپارچگی هر چه بیشتر مردم را فراهم می‌کند.
تعاونی های برتربت جام

به گزارش جام روز، علی رستمی فرماندارتربت جام در مراسم تجلیل تعاونی‌های برتر شهرستان با گرامیداشت هفته تعاون گفت: تعاونی‌ها در صورت کارایی، کارآمدی و جلب اطمینان مردم در کاهش فاصله طبقاتی و افزایش عدالت اجتماعی مفید و مؤثر خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه معدل عملکرد تعاونی‌ها در شهرستان رضایت‌بخش نیست افزود: بخش تعاون با وضعیت فعلی حاکم بر مدیریت برخی تعاونی‌ها و نارضایتی اعضاء راه بجایی نخواهد برد.

فرماندارتربت جام بابیان اینکه از 687 تعاونی ثبت‌شده فقط 256 تعاونی در شهرستان فعال هستند اظهار داشت: باید برای آغاز فعالیت این تعاونی‌ها و کمک به رونق و جلب اطمینان مردم به تعاونی‌ها تلاش نمائی‌ام.

وی ابزار داشت: تعاون و همکاری متقابل زمینه‌های یگانگی و وحدت و یکپارچگی هر چه بیشتر مردم را فراهم می‌کند.

علی رستمی خاطرنشان کرد: اهمیت موضوع تعاونی‌ها به این دلیل است که تعاونی‌ها، سازمان‌ها و نهادهای مردمی هستند که در عین برخورداری از خصوصیات و مشخصات یک واحد اقتصادی و تجاری، دارای ارزش‌های مکتبی و اجتماعی هم می‌باشند و می‌توانند مبین تلاش‌های دسته‌جمعی و گروهی اعضای تشکیل‌دهنده تعاونی برای نیل به اهداف مشترک و پیشرفت و توسعه باشند.

وی بیان داشت: در ایران به علت شرایط خاص و بحرانی و مشکلاتی که در حال حاضر وجود دارد  لزوم همکاری و مشارکت مردم و خود یاری تمامی افراد جامعه در اموری که مربوط به خود آن‌ها است، می‌تواند راه‌حل و چاره‌ساز بسیاری از مشکلات و موانع باشد.

در پایان این مراسم از 24 تعاونی برتر شهرستان تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب