امروز ۱۷ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » تصویب بیش از ۵۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای شهرستان تربت جام
کد خبر : 32423
تاریخ انتشار : ۳ تیر ۱۳۹۶در ۵:۴۹ ب.ظ

تصویب بیش از ۵۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای شهرستان تربت جام

فرماندار تربت جام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۵۲0میلیارد و ۱۱۳میلیون ريال اعتبار برای اجرای ۱۶۵پروژه عمرانی به تصویب رسیده است.

به گزارش جام روز، علی رستمی فرماندار تربت جام امروز در جلسه کمیته برنامه ریزی با اعلام تصویب اعتبارات عمرانی این شهرستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۵۲۰میلیارد و ۱۱۳میلیون ریال اعتبار برای اجرای ۱۶۵پروژه عمرانی به تصویب رسیده است.

رستمی با بیان این مطلب که توزیع اعتبارات براساس محاسبات شاخص ها تعلق می گیرد، افزود: از این رقم مبلغ ۳۲میلیارد تومان از محل ماده ۱۸۰ و ۲۰میلیارد و ۱۱۳میلیون تومان از محل توازن منطقه ای برای اجرای پروژه های عمرانی تربت جام به تصویب رسیده است.

وی با اشاره به اولویت اول اجرای پروژه ها که در مناطق زلزله زده است، تصریح کرد: مبلغ پنج میلیارد و ۸۰۰میلیون تومان اعتبار برای اجرای پروژه های مناطق زلزله زده اختصاص یافته که اولویت اول اجرای پروژه در این مناطق می باشد که مردم آسیب دیده را از زیر چادر نجات دهیم.

رستمی خاطرنشان کرد: پس از وقوع زلزله در منطقه موسی آباد بیشتر متوجه محرومیت این منطقه در حوزه های راه، آب و گازرسانی شدیم.

در ادامه جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده تربت جام در مجلس شورای اسلامی گفت: قانون متوازن استفاده از امکانات کشور بر اساس ۴۰۰شاخص تکلیف تمام دستگاه های اجرایی را مشخص کرده است.

وی افزود: فرمانداران شهرستان ها به طور ۱۰۰درصد می توانند در کمیته برنامه ریزی در جابجایی اعتبارات نقش داشته باشند و تصمیم گیری اصلی فرماندار است.

نماینده تربت جام در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اگر قرار است اعتباراتی گرفته شود مدیران اجرایی قبل از بستن جداول از طریق گفتگو می توانند بخشی از اعتبارات را تغییر دهند و وضعیت شهرستان را بهبود ببخشند و توزیع اعتبارات عادلانه در بخش ها دیده می شود.

انتهای پیام/

 

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب