امروز ۱۹ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » تشکیل پرونده اختلاس هفت‌صد میلیون ریالی دانشکده علوم پزشکی تربت‌جام
کد خبر : 20206
تاریخ انتشار : ۲۹ دی ۱۳۹۴در ۳:۴۹ ب.ظ

تشکیل پرونده اختلاس هفت‌صد میلیون ریالی دانشکده علوم پزشکی تربت‌جام

دادستان تربت‌جام از کشف اختلاس حداقل هفتاد میلیون تومانی در دانشکده علوم پزشکی تربت‌جام که طی ماه‌های گذشته صورت گرفته بود خبر داد.
داداستان دشتی فدکی 1

به گزارش جام روز؛ حسین دشتی فدکی، دادستان تربت‌جام در گفتگو با جام روز با اعلام کشف اختلاس بیش از هفت‌صد میلیون ریالی که طی ماه‌های گذشته در دانشگاه علوم پزشکی صورت گرفته بود اظهار داشت: تحقیقات اولیه و اسناد به‌دست‌آمده حکایت از وقوع جرم دارد ممکن است در ادامه تحقیقات، عنوان مجرمانه تغییر و یا مبلغ و تعداد متهمین افزایش یابد.

دشتی فدکی ضمن تشکر از بازرسی دانشکده علوم پزشکی  در ادامه افزود: جدیت و قاطعیت دادستانی  در پیگیری موضوع منجر به تشکیل پرونده قضایی شد.

دادستان تربت‌جام خاطرنشان کرد: تاکنون اصل مبلغ ذکرشده و سودی که از آن طریق حاصل‌شده به بیت‌المال اعاده گردیده است.

مقام ارشد قضایی شهرستان تربت‌جام بیان داشت:  مطابق قانون، مقامات و اشخاص رسمی هرگاه از وقوع یکی از جرائم غیرقابل‌گذشت در حوزه کاری خود مطلع شوند موظف‌اند موضوع را فوری به دادستان اطلاع دهند عواقب عدم اقدام متوجه آن‌ها خواهد بود همان‌طوری که بارها تأکید شده است این دادستانی عزم خود را در جهت جلوگیری از هرگونه تعرض به بیت‌المال جزم نموده و با افراد خاطی در هر موقعیتی باشند برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/

وز؛

دیدگاهها (۲) • محمد گفت:

  با سلام من فکر میکنم این پرونده نتیجه فشار آقای دکتر اسداللهی بر سیستم قضایی می باشد زیرا طوریکه خبرها از دانشکده شنیده می شود دادستان با فشار های غیر قانونی بر مسئولین دانشگاه در جهت تامین نظر دکتر اسدالهی از آنان درخواست کرده که پرونده را به دادستانی ارسال نمایند در حالیکه پرونده هم اکنون در هیات تخلفات در حال رسیدگی بوده و هنوز جرم اختلاس به اثبات نرسیده است و اینکه دادستان قبل از اثبات جرم عنوان مجرمانه را بر عملی میگذارد مشخص است چه خبر است

 • نیما سرگل زایی گفت:

  با سلام
  بنده مدیرعامل شرکت تولیدی نیما طب جام
  پرونده جاری در دادگستری علیه دانشکده علوم پزشکی دارم با موضوعیت کلاهبرداری . . .
  در صورت نیاز اطلاعات لازم و تکمیلی و تهیه گزارش از این واحد تولید که به همت دانشکده به حالت نیمه تعطیل درآمده است با این شماره تماس حاصل بفرمایید . 09127332001

تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب