امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار تربت جام , مذهبی » تربت جام به ستاد باسازی عتبات 50 خشت طلا کمک کرد/رکود باعث کمرنگ شدن عشق به امام حسین علیه السلام نمی شود
کد خبر : 28256
تاریخ انتشار : ۱۶ آبان ۱۳۹۵در ۵:۰۰ ب.ظ

تربت جام به ستاد باسازی عتبات 50 خشت طلا کمک کرد/رکود باعث کمرنگ شدن عشق به امام حسین علیه السلام نمی شود

مردم تربت جام با عشق به امام خود در دروان رکود به ستاد باسازی عتبات عالیات کمک می کنند که این کمک در مجرم به 50 خشت طلا رسیده است.

نصرالله اسکندری مسئول ستاد باسازی عتبات عالیات تربت جام در گفتگو با خبرنگار جام روز با تسلیت ماه محرم و صفر بیان داشت: در ماه محرم مردم این شهرستان همزمان با دیگر نقاط کشور ضمن برپایی مراسم سوگواری ایام شهادت ابا عبدالله حسین علیه السلام از فکر باسازی عتبات عالیات فراموش نکردند.

وی ابراز کرد: ماه محرم امسال اهالی ولایت مدار چهار روستای تربت جام و بسیج خواهران تعداد 50 خشت طلا به ارزش 150 میلیون ریال ر ابه ستاد بازسازی عتبات عالیات مستقر در این شهرستان اهدا کردند.

اسکندری افزود: عشق به امام حسین علیه السلام در دوران رکود و تنگدستی هم کمرنگ نمی شود و می بینیم روستا های که از لحاظ در آمد در آمد های کم دارند هم عاشقانه به این ستاد کمک میکنند.

مسئول ستاد عتبات عالیات تربت جام گفت: این کمک در طول به صورت مداوم انجام می شود که در این ایام به صورت خاص صورت می پذیرد.

وی تصریح کرد: این خشت های طلا توسط مردم ولایت مدار روستاهای چامزار،رباط سمنگان، امغان، شهر نصرآباد و قسمت خواهران تربت جام به ستاد بازسازی عتبات عالیات اهدا شده است.

اسکندری خاطر نشان کرد: روستای چامزار با 100 خانوار جمعیت پنج خشت طلا، روستای رباط سمنگان بابیش از 400 خانوار 15 خشت طلا، روستای امغان با جمعیت تقربیا 200 خانوار دو خشت طلا، شهر نصرآباد سه خشت طلا و قسمت خواهران 10 خشت طلا جمعا 50 خشت طلا برای بازسازی عتبات به حساب ستاد عتبات واریز کرده اند.

انتهای پیام/

 

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب