امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » تجاوز وحشیانه به زنان در نیمه‌های شب/ جسد آخرین قربانی 50 کیلومتر دورتر از شهر پیدا شد
کد خبر : 14676
تاریخ انتشار : ۹ تیر ۱۳۹۴در ۲:۰۶ ب.ظ

تجاوز وحشیانه به زنان در نیمه‌های شب/ جسد آخرین قربانی 50 کیلومتر دورتر از شهر پیدا شد

متهم به قتل و تجاوزهای سریالی سرانجام توسط پلیس ملبورن دستگیر شد.
تجاوز وحشیانه به زنان در نیمه‌های شب/ جسد آخرین قربانی 50 کیلومتر دورتر از شهر پیدا شد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا” ،پرونده تجاوز به ۱۰ زن و قتل آخرین قربانی با تیمی متشکل از ۲۰ بازپرس و محقق پلیس بالاخره با دستگیری و محاکمه مجرم بسته شد.

پرونده ای که نه صحنه جرم و نه هیچ گزارشی در مورد آن وجود نداشت به جز یک خانم گم شده به نام “جیل میگر” که ۶ روز بعد جسدش پیدا شد.

براساس گزارش پلیس ، جانی آقای “ادریان بای لی” ،با خودرواش به محل جنایت برگشته برای سرکشی از وضعیت جنازه که پلیس فورنسیز او را در جاده بلک هیلز واقع در گیسبورن ،ملبورن در نزدیکی محل جرم مشاهده و دستگیر کرد.

عکس خانم “جیل میگر”گم شده، برای پیدا کردنش در خیابان های هوپ وسیدنی ملبورن به دیوار زده شد، اما چند روز بعد جسد این قربانی ایرلندی ، در یک گودال کم عمق ۵۰ کیلومتر دور تر از شهر ، پیدا شد.

این قاتل و جانی ۴۳ ساله که تا قبل از این هیچ سابقه ای از حبس و زندان را نداشته، حالا به جرم چندین تجاوز به عنف تا زمان مرگ باید در پشت میله‌های زندان باشد.

جانی که تجاوز های سریالی اش را از سال ۲۰۰۰ با تجاوز به یک خانم ۱۸ ساله آغاز کرد،سپس به یک زن ۲۵ ساله و در ادامه یک خانم توریست ۲۷ هلندی را در سال ۲۰۱۲ درست چند ماه قبل از آخرین فربانی خانم “جان میگر”،مورد تجاوز قرار داد.

به گفته پلیس؛ “ادریان” قربانیان خود را که در خلوت شب در حال قدم زدن در خیابان بوده اند را به داخل خودروش می‌کشانده و به انها به طور وحشیانه تجاوز می‌کرد.

درجلسه دادگاه ویکتورین که در روز پنج شنبه برعلیه این متجاوز بی‌رحم تشکیل شد ،قربانیان دیگر نیز حضور داشتند و گفتند که چطور زندگی شان توسط متهم یه طور وحشتناکی نابود شد.و بعد از آن متحمل رنج و آسیب عاطفی و روحی که متسلزم استفاده از داروهای ضد افسردگی با دوز بالا است،شدند.

گفتنی است،ادریان در دادگاه به حبس ابد محکوم شد.

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب