امروز ۱۸ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » تجاوز زن ۳۸ ساله به پسر نوجوان!!+عکس
کد خبر : 31745
تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۳۹۶در ۴:۴۴ ب.ظ

تجاوز زن ۳۸ ساله به پسر نوجوان!!+عکس

یک زن 38 ساله به اتهام تجاوز به یک پسر 15 ساله و پرداخت حق‌السکوت به وی دستگیر و زندانی شد.

تجاوز زن ۳۸ ساله به پسر نوجوان!!+عکس

یک زن ۳۸ ساله به اتهام تجاوز به یک پسر ۱۵ ساله و پرداخت حق‌السکوت به وی دستگیر و زندانی شد.

به گزارش جام روز، «ربکا مک گرو» اهل ایالت فلوریدای آمریکا، هفته گذشته به جرم تجاوز جنسی به یک پسر نوجوان ۱۵ ساله بازداشت شد.

این زن ۳۸ ساله که دستیار مدیر یک مجتمع مسکونی در بندر سنت لوئیس است، این نوجوان را که از ساکنین آپارتمان‌های همین مجموعه است مورد سوء استفاده جنسی قرار داده است.

بنا به گزارش پلیس، مک گرو در بازجویی‌ اعتراف کرده است که از سال ۲۰۱۶ الی ۲۰۱۷ از این پسر ۱۵ ساله سوء استفاده می‌کرده است. او متهم است که مبلغ ۳۰۰ دلار حق‌السکوت به نوجوان قربانی پرداخت کرده است که موضوع تجاوز را به کسی نگوید.

متهم پرداخت حق‌السکوت را رد کرده است، اما به پلیس گفته است که کارت اعتباری و سوئیچ اتومبیلش را در اختیار این نوجوان قرار داده است. بازجویان گفته‌اند که این زن به پسربچه اجازه داده تا با اتومبیلش به تنهایی رانندگی کند.

پلیس همچنین می‌گوید که سابقه پیامک‌های فرستاده شده بین متهم و قربانی را به‌دست آورده‌ است. آنها با بازرسی گوشی متهم عکس‌ها و پیامک‌های غیراخلاقی وی را که برای قربانی می‌فرستاده ، کشف کرده‌اند.

به استناد قانون ایالت فلوریدا، رابطه با افراد زیر ۱۶ سال، جرم است و پیگرد قانونی دارد.

نشریه پیپل تایید کرده است که زن متهم با قرار قانونی ۱۲۵۰۰۰ دلار در زندان سنت لوئیس زندانی شده است. دادگاه هنوز وقت محاکمه مک گرو را اعلام نکرده و هنوز مشخص نیست که وکیل مدافعی را برای خود انتخاب کرده است یا نه

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب