امروز ۱۹ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » تبدلیل شدن زنان به ابزار تبلیغات پذیرفته نیست
کد خبر : 32559
تاریخ انتشار : ۱۲ تیر ۱۳۹۶در ۵:۰۰ ب.ظ

تبدلیل شدن زنان به ابزار تبلیغات پذیرفته نیست

فرمانده سپاه تربت‌جام گفت: بهره برداری ابزاری از زنان توسط بازاریان فرصت طلب با نگاه و فرهنگ جامعه اسلامی هم خوانی ندارد و باید با حرکت فرهنگی از حرکت جامعه به این سمت جلوگیری شود

به گزارش جام روز، ابوطالب جوان فرمانده سپاه تربت جام امروز در جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی، عفاف و حجاب در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد با اشاره به اشتغال زنان در بازار گفت: بهره برداری ابزاری از زنان توسط بازاریان فرصت طلب با نگاه و فرهنگ جامعه اسلامی هم خوانی ندارد و باید با حرکت فرهنگی از حرکت جامعه به این سمت جلوگیری شود.

وی افزود: با توجه به معظلات پیش آمده از سوی جامعه برای زنان نیاز و تکلیف شرعی است که افراد جامعه نسبت به تذکرات لسانی و امر به معروف و نهی از منکر فرهنگ اسلامی ایرانی را حیا کنند.

فرمانده سپاه تربت جام ادامه داد: حضور زنان در جامعه باید همراه با کرامت و حفظ شخصیتآنان صورت بگیرد و دستگاه اجرایی و انتظامی به برهم زنندگان فضای امن برای زنان برخورد قاطع انجام دهند.

جوان تصریح کرد: باید میزبان خوبی برای بانوان در این هفته باشیو و اگر به قول های داده شده عمل یا کوتاهی شود مراتب را در رسانه های اعلام خواهد شد.

در ادامه احمد شافعی معاون فرماندار تربت جام با اشاره به برنامه ریزی دقیق برای ۲۱ تیرماه روز ملی عفاف و حجاب گفت: حجاب و عفاف نقش محوری در نقش آفرینی بی دغدغه زنان در عرصه های مختلف اجتماعی را فراهم می کند و این فرصت فراهم شده نباید کم رنگ شود تا از توان حضور موثر زنان در عرصه های مختلف اجتماعی استفاده شود.

شافعی افزود: ورود این قشر فعال در تحولات اجتماعی ، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در همه عرصه ها تحول آفرین، پویا و موثربوده و همه باید تلاش کنیم بستر حضور حضور زنان را در فرآیندهای مختلف جامعه فراهم کنیم.

معاون فرماندار تربت جام با اشاره به فرارسیدن هفته بزرگداشت عفاف و حجاب تصریح کرد: همزمان با هفته عفاف و حجاب  با همکاری و مساعدت همه اداره های شهرستان راهپیمایی بزرگ عفاف و حجاب با شرکت بانوان در روز ملی عفاف و حجاب برگزار می گردد.

شافعی خاطرنشان کرد: در هفته بزرگداشت عفاف و حجاب ایستگاهای فرهنگی در جهت ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در سطح شهر ایجاد می گردد و به بانوان هدایایی تقدیم می گردد.

انتهای پیام/

 

 

 

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب