به گزارش جام روز؛ حجت الاسلام طاهری امام جمعه تربت جام امروز در جمع نمازگزاران جمعه که در مصلی الغدیر برگزار شد گفت: امام حسن عسکری برای دفاع از اسلام و رفع شبهات از ذهن جامعه شاگردانی تربیت و رصد می کردکه چه کسانی به اسلام حمله می کند و پاسخ های آنان را می داد.

حجت الاسلام طاهری با اشاره به حرکت های سیاسی امام عسکری افزود: ایجاد شبکه ارتباطی برای حل وفسخ مسائل مردم، فعالیتهای سری برای ترویج اسلام، حمایت و پشتیبانی مالی از یاران خاص و شیعیان، توجیح رجال سیاسی و شیعیان برای انتظار فرج وظهور امام زمان(عج) از حرکت های سیاسی امام حسن عسکری (ع)است.

وی با اشاره به وظایف مدیران و مردم در قبال یکدیگرتصریح کرد: مدیران باید دلسوزانه مردم را راهنمایی و حقوق آنان را رعایت و فضای آموختن علم را فراهم کنند و مراقب باشند از فضای فرهنگی  که بر دوش دولتمردان است غفلت نشود که متاسفانه در بعضی قسمت ها شاهد غفلت هستیم.

امام جمعه تربت جام خاطرنشان کرد: مردم و مدیران به وظیفه ای که در حوزه  فرهنگ دارند عمل کند تا مسائل کشور با فرهنگ سازی درست حل شود.

حجت الاسلام طاهری بااشاره به حصرخانگی فتنه گران ابراز داشت: برخی نمایندگان بی بصیرت وقت مجلس را روی چه موضوعی  می گیرند مگر با رفع حصرمشکل اقتصادی و اشتغال کشور حل می شود.

وی عنوان داشت: ‌پرداختن به مسایل حاشیه ای وقت مدیران را می گیردو حاشیه سازی و تخریب گره کارها را باز نمی کند.

امام جمعه تاکیدکرد: تولید کار و اشتغال، مبارزه با فساد اقتصادی در دستگاههای اجرایی و نظارت دقیق از مطالبات رهبری و مردم است.

حجت الاسلام طاهری بیان داشت:مدیران صادقانه کار کند مردم بیدارند و با وحدت ملی هرکجا خلاف مسیر رهبری اقدام و عملی صورت بگیرد مردم و مسئولین محکم جلوی آن بایستند.

وی با اشاره به بالا رفتن هزینه های برجام برای کشور ابراز داشت: خود باختگی در مقابل دشمن باعث خسارت رسیدن به کشور می شود مسئولان بدحسابی غربی ها در برجام را از دستگاه های بین المللی پیگیری و محکم جلوی زیاده خواهی ها بایستند.

امام جمعه تربت جام با اشاره به مسائل سیاسی روز کشور اعلام کرد: جریان های سیاسی نسبت به فتنه گری افراد حساس باشند و از کسانی که خلاف جریان انقلاب حرکت می کنند فاصله بگیرند و بدانند مردم از فتنه گرا حمایت نخواهند کرد و آنان را نیروهای استکبار جهانی می دانند.

انتهای پیام/