امروز ۱۹ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » بیداری اسلامی عاملی در جهت نابودی اسرائیل است
کد خبر : 32270
تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۳۹۶در ۸:۰۱ ق.ظ

بیداری اسلامی عاملی در جهت نابودی اسرائیل است

معاون فرماندار تربت جام گفت: بيداري اسلامي عاملی در جهت نابودی اسرائیل است.

به گزارش جام روز، احمد شافعی معاون فرماندار تربت جام ظهر امروز درجلسه هماهنگی راهپیمایی روز جهانی قدس که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد گفت: همه امکانات اداری شهرستان مهیای برگزاری هر چه باشکوه تر راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور گسترده قشرهای مختلف مردم شیعه و اهل سنت در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان در این شهرستان است.

وی افزود: اسرائیل باید از بین برود و بیداری اسلامی باید جهان گیر شود و راهپیمایی امسال با رنگ وبوی بیشتری برگزار می شود تا چهره نفاق که با رویکرد جدیدی به میدان آمده نابود وخنثی شود.

شافعی تصریح کرد: منافقین بدتر از داعش هستند وشناساندن چهره منافقین وظیفه مسئولان است که با بازخوانی جنایات منافقین در دهه شست آن اتفاقات را به نسل های بعدی انتقال دهند.

معاون فرماندار تربت جام با اشاره به نگاه بلند امام خمینی (ره) بیان داشت: روز جهانی قدس ابتکار حضرت امام(ره) به نماد وحدت و استقامت تبدیل شده و یک روح تازه در مقاومت مردم فلسطین و آزادی خواهان جهان دمیده است.

شافعی افزود: زوایای این حرکت انقلاب اسلامی در اکثر نقاط جهان تاثیر گذاری مطلوب گذاشت و امروز وحدت جامعه اسلامی و نماد مقاومت و استقامت را در منطقه و جهان شاهد هستیم.

وی خاطر نشان کرد: راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان ساعت ۱۰ صبح از محل میدان شهدا تا میدان ولی عصر(ع) تربت جام برگزار می شود.

 

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب