امروز ۱۸ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار تربت جام » به یاد شهید خون نگار مدافع حرم محسن خزاعی در تربت جام اکران شد
کد خبر : 28510
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۵در ۲:۳۶ ب.ظ

به یاد شهید خون نگار مدافع حرم محسن خزاعی در تربت جام اکران شد

مستند نبرد پنهان برای اولین بار در ایران به یاد شهید خون نگار مدافع حرم محسن خزاعی یک ماه زودتر از رویداد فرهنگی هنری جشنواره مردمی فیلم عمار توسط دبیرخانه این جشنواره در تربت جام اکران شد.

به گزارش جام روز، شب گذشته و به یاد شهید مدافع حرم محسن خزاعی خبرنگار صدا و سبما مستند نبرد پنهان برای اولین بار در ایران و یک ماه زودتر از رویداد فرهنگی هنری جشنواره مردمی فیلم عمار توسط دبیرخانه این جشنواره در تربت جام در دفتر امام جمعه به اکران گذاشته شد.

نبردپنهان روایت حسن شمشادی خبرنگار صدا و سیما است که توانسته درجنگ سوریه به چندین شهر تحت تصرف تکفیری ها سفر کند و گزارش جالبی از جنگ سوریه ارائه کند.

این مراسم با حضور امام جمعه تربت جام و مردم تشیع و تسنن به صورت عمومی اکران شد و احمد منصوری فیلمساز جوان تربت جامی و عضو انجمن سینمای جوان خراسان بیننده این فیلم بود.

منصوری گفت: از اینکه امشب درجمع سینمای مردمی جشنواره عمار هستم خوشحالم با اینکه جوان اهل سنت هستم واقعا تحت تاثیر این فیلم قرارگرفتم روایتی تلخ، ساختاری زیبا و ساده از مردمانی مظلوم اماصبور و مقاوم است این فیلم روحیه جهادی را در نسل من تقویت میکند و این از ضروریات هم نسلان من است.

photo_2016-11-19_14-32-12

درپایان نمایش حجت الاسلام علی پیرنیا امام جمعه موقت شهرستان تربت جام گفت: در نبرد پنهان علی اکبرها آشکار می شوند و الگویی برای جوانان امروز می شود که آماده تر ازجوانان صدر اسلام هستند.

پیرنیا به امتیازات این فیلم اشاره کرد و عنوان کرد: تصویر حسن شمشادی از نبرد پنهان سوریه، تصویر سختی های نسلی است که نقش زیادی در دفاع از مکتب حق طلبی دارد.

امام جمعه موقت تربت جام ضمن تشکراز فعالان سینمای انقلاب و خدمتگزاران جشنواره عمار  این جانفشانی ها را برگشت به انقلاب عماری دانست و افزود: عمارهایی که یکی پس از دیگری به جامعه اسلامی وانقلابی تحویل می دهیم با ابن تفاوت که آن وقت عمار از شخص امام دفاع می کردند و عمارهای امروز از آرمان های انقلاب دفاع می کنند.

photo_2016-11-19_14-32-18

photo_2016-11-19_14-24-59

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب