امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » بهائیت در طول تاریخ جاسوس آمریکا و اسرائیل بوده است
کد خبر : 25017
تاریخ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۲:۰۰ ب.ظ

بهائیت در طول تاریخ جاسوس آمریکا و اسرائیل بوده است

خطیب جمعه تربت جام در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: جمهوری اسلامی بدون اعتقاد به امام زمان (عج) مفهوم ندارد و بهائیت در طول تاریخ جاسوس آمریکا و اسرائیل بوده است.

به گزارش جام روز، حجت الاسلام سید علی موسوی فر امام جمعه شهرستان تربت جام در خطبه های این هفته نماز جمعه که در محل مصلی الغدیر برگزار شد با تبریک میلاد حضرت ولی عصر (عج) گفت: انتظار فرج علاوه بر خود سازی فردی، عدم تسلیم در برابر آلودگی های اجتماعی را به دنبال دارد.

حجت الاسلام موسوی فر با تبریک سالروز فتح خرمشهر افزود: فتح خرمشهر یک معجزه الهی بود که به دست توانای رزمندگان اسلام رقم خورد.

وی با اشاره به آثار مثبت آزادی خرمشهر خاطرنشان کرد: فتح خرمشهر از قدرت مانور سیاسی عراق و دشمنان انقلاب را در محافل بین المللی سلب کرد.

خطیب جمعه تربت جام فتح خرمشهر را نتیجه تفکر اسلام ناب محمدی (ص) دانست و اظهار داشت: امروز اسلام آمریکایی و اسلام ارتجاعی تهدیدی برای اسلام ناب و تضعیف اسلام است.

حجت الاسلام موسوی فر با اشاره به اینکه اسلام آمریکایی و ارتجاعی دو لبه قیچی می باشند که به مقابله با اسلام ناب محمدی برخواسته است تصریح کرد: اسلامی که دین را از سیاست جدا می داند با اسلامی که مبارزه با استکبار را جایز نمی داند هر دو انحراف است.

امام جمعه تربت جام وهابیت و بهائیت را از مصادیق اسلام آمریکایی و ارتجاعی دانست و تاکید کرد: ماموریت بهائیت در طول تاریخ نفوذ در باورهای اعتقادی و ملی و ایجاد تشکیک و اختلاف میان مردم بوده است.

وی در ادامه با محکوم کردن دیدار یکی از فرزندان نظام با شخصیت های بهائیت گفت: همه باید در مقابل این نوع انحرافات موضع می گرفتند.

خطیب جمعه تربت جام با اشاره به عقاید ضاله فرقه بهائیت تصریح کرد: جمهوری اسلامی بدون اعتقاد به امام زمان (عج) مفهوم ندارد، کسانی که اعتقاد به امامت و ولایت دارند باید این حرکات مشکوک را محکوم کنند و بهائیت در طول تاریخ جاسوس آمریکا و اسرائیل بوده است و این حرکات جرم سیاسی و اجتماعی است و قوه قضائیه باید جلوی این افراد آلوده را بگیرد.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب