امروز ۴ آذر ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » برگزاری کلاسهای تابستانی باید زمینه ساز اشتغال دانش آموزان شود
کد خبر : 24918
تاریخ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۱:۵۵ ب.ظ

برگزاری کلاسهای تابستانی باید زمینه ساز اشتغال دانش آموزان شود

معاون فرماندار تربت جام گفت: آموزش های لازم در حوزه های مختلف تابستان انجام می گیرد و بعد از اتمام کلاسها دانش آموزان تا تابستان بعدی رها می شوند و این روند باید ادامه یابد تا به اشتغال آنان ختم گردد.

به گزارش جام روز، احمد شافعی معاون فرماندار شهرستان تربت جام صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش  که با محوریت کلاسهای تابستانی در محل سالن جلسات آموزش و پرورش تشکیل شد با اشاره به عدم پیگیری مصوبات جلسات گفت: پیگیری مصوبات جلسات در برخی حوزه ها متاسفانه کم رنگ شده است.

شافعی افزود: برای مستند سازی و ارائه مجموعه فعالیت ها در شهرستان مشکل داریم و برنامه های اوقات فراغت باید با کیفیت هرچه بیشتر اجرا گردد که مورد ارزیابی قرار می گیرد.

وی تصریح کرد: آموزش های لازم در حوزه های مختلف تابستان انجام می گیرد و بعد از اتمام کلاسها دانش آموزان تا تابستان بعدی رها می شوند و این روند باید ادامه یابد تا به اشتغال آنان ختم گردد.

در ادامه جلسه محمدرضا کامیابی رئیس اداره آموزش و پرورش با تشکر از همکاری و همراهی سایر ادارات در برگزاری مسابقات قرآنی و ورزشی استانی که به میزبانی آموزش و پرورش بود گفت: یکی از برنامه های آموزش و پرورش توزیع متوازن دانش آموزان متوسطه دوم در بین رشته های فنی و حرفه ای است.

کامیابی خاطرنشان کرد: زمینه هدایت دانش آموزان بر جذب در رشته های فنی و حرفه ای که تخصص محور است باید فراهم گردد تا با مقاومت دانش آموزان برای انتقال به رشته های فنی و حرفه ای مواجه نشویم.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب