امروز ۱۹ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » نیروهای مسلح جمهوری اسلامی گوش‌به‌فرمان ولایت هرگونه تحرکی از سوی دشمن را درنطفه خفه می کند
کد خبر : 17662
تاریخ انتشار : ۵ مهر ۱۳۹۴در ۱۲:۵۶ ب.ظ

نیروهای مسلح جمهوری اسلامی گوش‌به‌فرمان ولایت هرگونه تحرکی از سوی دشمن را درنطفه خفه می کند

ارشد نظامی منطقه تربت‌جام گفت: امروز نیروهای مسلح گوش‌به‌فرمان ولایت و فرماندهی معظم کل هرگونه تحرکی از سوی دشمنی را در آن سوء مرزها در نطفه خفه خواهند کرد.

به گزارش جام روز، در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح تربت‌جام؛ ارشد نظامی منطقه با گرامیداشت یا دو خاطره شهدای دفاع مقدس و تسلیت به مناسبت شهادت زائران درمکه گفت: شهد شیرین عید قربان در کام مسلمانان با کشته شدن جمع زیادی از حاجیان درمکه براثر عدم مدیریت آل سعود تلخ شد.

محمد سلیمانی افزود: جنگ تحمیلی با 12 لشکر تادندان‌مسلح توسط رژیم بعث عراق در 31 شهریور 59 شروع شد و نقاطی از مرزهای جمهوری اسلامی را اشغال کردند.

وی اضافه کرد: مردم قهرمان و سلحشور ایران اسلامی به رهبری امام خمینی (ره (بسیج شدند به جبهه‌ها شتافتند و با مقاومت و ایستادگی و تقدیم 238 هزار شهید و 400 هزار جانبازپیروزمیدان جنگ شدند.

فرمانده تیپ 38 زرهی تربت‌جام ادامه داد: رزمندگان اسلامی با عنایت الهی و بهره‌گیری از فرهنگ عاشورا و انجام عملیات متعدد و به رهبری‌های پیامبرگونه حضرت امام و مقام معظم رهبری در مقابل دنیای کفر ایستاد و یک وجب از خاک وطن اسلامی را از دست نداد.

سلیمانی بیان داشت: امروز نیروهای مسلح در بالاترین سطح نظامی قرار دارند و با ساخت جدیدترین تجهیزات نظامی و ماهواره‌ای قدرت غیرقابل‌انکار سطح بین‌المللی شده‌ایم و گوش‌به‌فرمان ولایت فرماندهی معظم کل هرگونه تحرکی از سوی دشمنی را در آن سوء مرزها در نطفه خفه خواهند کرد.

در ادامه فرماندارتربت جام ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تسلیت فاجعه منا در پی بی‌تدبیری رژیم آل سعود گفت: امروز نیروهای مسلح به پشتوانه پیشرفته‌های تکنولوژی سلاح‌های نظام و مکتبی و ولایتی متکی به فرهنگ عاشورا اثربخش‌ترین اثرها را در معادله جهان گذاشته است.

علی رستمی افزود: امروز نیروهای مسلح مجهز به سلاح ایمان و جدیدترین تجهیزات نظامی از خلیج‌فارس تا خلیج عدن درسیطره و تسلط خود دارد و مایه مباهات همه ماست.

وی افزود: افتخار داریم این قابلیت و ظرفیت در خدمت مظلومان عالم قرارگرفته است و از کشورهای مسلمان و نهضت‌های رهایی‌بخش دفاع کردیم.

فرماندار اضافه کرد: نیروهای مسلح و ملت ایران باهمت و همدلی و تحت فرماندهی کل قوا توطئه‌ها را یکی پس از دیگری خنثی می‌کند و چشم مظلومان عالم به ایران اسلامی است.

رستمی بیان داشت: افتخارداریم توان و قدرت در خدمت اسلام و مظلومان قرارگرفته است.

وی اذعان داشت: سلاح، مهمات و تجهیزات مهم است اما امنیت آور نیست اگر چنین بود اسرائیل امن‌ترین کشور جهان می‌شد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب