امروز ۱۹ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » برنامه‌های ماهواره ، غذای گلوگیری که بنیان خانواده‌ها را هدف گرفته است
کد خبر : 33797
تاریخ انتشار : ۱۷ مهر ۱۳۹۶در ۶:۱۳ ب.ظ

برنامه‌های ماهواره ، غذای گلوگیری که بنیان خانواده‌ها را هدف گرفته است

برنامه‌های ماهواره در این راستا تولید می شود تا کشوری که سند افتخار کشورهای غربی شده است را از درون نابود کند.

به گزارش جام روز، غلامرضا بهرامپور رئیس آموزش و پرورش تربت جام در جمع مدیران اجرایی و دانش آموزان دبیرستان دخترانه نیایش با اشاره خطرات ماهواره گفت: ماهواره فرهنگ ما را نابود می کند و بنیان اجتماعی ودوام وقوام خانواده را از بین می برد وغذای گلوگیر است.

بهرامپور افزود: به عنوان کارشناس فرهنگی و کسی که براین باور رسیده است که ماهواره با ذائقه فرهنگ بزرگ ایران سازگار نیست؛ پس افکار خود را با ماهواره خراب و فاسد نکنید.

وی ادامه داد: از دیدگاه علمی بحث را بیان می کنم و اصلا مبنای کار دینی نیست که در مورد آن کارشناسان دین سخن بسیار دارند ‌ماهواره اگربرای دشمنان ماارزش دارد برای ما سم و باعث شده است فرهنگ غرب وحشی درکشورهای جهان و ایران آمارخودکش راافزایش دهد.

رئیس آموزش و پرورش با اشاره به سخنان بزرگان به خصوص امیرالمومنین علی (ع) تاکید کرد: سلامت نفس مهمترین ویژگی هر فرد است که دشمن آن را هدف گرفته و برنامه های ماهوار در این راستا تولید می شود تا کشوری که تاریخ سند افتخار کشورهای غربی شده است را از درون نابود کند.

بهرامپور با اشاره به هفته گرامیداشت نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: همه باید به پلیس کمک کنیم که ازحریم امن جامعه و خانواده حفاظت وحراست شود و امروز پلیس آرامش را با جانفشانی به ارمغان می آورد تا درکلاس درس بتوانیم قله های علمی راکسب کنیم.

وی با اشاره به  اثرات سو ماهواره بر جامعه یاد آور شد: حفاظت فردی باعث می شود که از نگاه های نامحرم در امان باشید و بدانید استفاده غذای فاسد ضرر کمتری به ما می رساند تا از برنامه های ماهواره پس سعی کنیده از آن استفاده کنید.

رئیس آموزش و پرورش با اشاره به نقش دانش آموزان در  افزایش امنیت و فرهنگ بیان داشت: دانش آموزان ب اصحبت با والدین می توانند از آسیب های ماهواره آگاه و با واژگان زیبا محیط خانواده را به آرامش برسانند.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب